MasterChef Türkiye'de kim elendi? İşte hayallerine veda eden o isim

MasterChef Türkiyede kim elendi İşte hayallerine veda eden o isim

MasterChef Türkiye'de kim elendi sorusunun yanıtı oynanan eleme oyununun ardından izleyiciler tarafından merak edilmeye başladı. Haftanın ilk oyununda mavi takım güzel yemekler çıkartarak, kırmızı takımı yenmeye başarmıştı ve haftanın ilk eleme adayı Mehmet olmuştu. Oynanan ikinci dokunulmazlık oyununda ise kazanan takım kırmızı takım oldu ve mavi takımdan Eslem ve Burcu eleme adayı oldu. Burcu, Mehmet ve Eslem arasında bir kişi MasterChef'e veda eden isim oldu. İşte hayallerine veda eden o isim.

Haberin Devamı

Her bölümüyle izleyicilerine büyük bir heyecan yaşatan MasterChef'te bu hafta mavi takım ve kırmızı takım yarışmacıları elenmemek adına mücadele ettiler. İki takımda bu hafta birer kez kaybederek kendi takımlarından yarışmacıları eleme potasına koydular. Oynanan eleme oyununda Burcu, Eslem ve Mehmet arasında kritik dakikalar yaşandı. En kötü yemeği yapan isim MasterChef'e veda eden isim oldu. İşte, hayallerine veda eden isim.

DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?

MasterChef Türkiye'de haftanın ilk takım oyununu kaybeden kırmızı takım oyuncuları Hakan, Mehmet, Kerem ve Meltem arasında dokunulmazlık oyunu oynandı ve bu akşam dokunulmazlığı kazanan isim yaptığı yemekle Kerem oldu.

MasterChef Türkiye'de haftanın ikinci takım oyununu kaybeden mavi takım oyuncuları Uğur, Eslem, Burcu ve Hakan arasında dokunulmazlık oyunu oynandı ve dokunulmazlığı kazanan isim Uğur oldu. Böylelikle haftanın eleme adayları Mehmet, Burcu ve Eslem oldu.

MASTERCHEF TÜRKİYE'DE KİM ELENDİ?

Haberin Devamı

Heyecan dolu yemek yarışmasında Mehmet, Eslem ve Burcu eleme oyununda karşı karşıya geldi. Mürdüm eriği soslu kuzu sırt ile buğday rizotto yapılan yarışma sonrası en iyi yemeği çıkartan yarışmacılar bir sonraki haftaya kalma şansını yakaladı fakat bir kişi hayallerine veda etti. Yaptığı yemekle şefleri memnun edemeyen ve hayallerine veda eden yarışmacı Mehmet Sur oldu.

GEÇEN HAFTA KİM ELENDİ?

Heyecan dolu yarışma MasterChef Türkiye'de geçen hafta eleme adayları iki takım oyununu da kaybeden kırmızı takım yarışmacıları Esra, Uğur ve Meltem oldu. Eleme etabında ise yarışmacılar jüriyi mutlu edebilmek adına elinden geleni yaptı. Jürinin kararıyla bu hafta hayallerini veda eden isim Esra oldu.