GeriTelevizyon MasterChef'te dokunulmazlığı hangi takım kazandı? 10 Ekim MasterChef'te eleme adayı olan isimler
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

MasterChef'te dokunulmazlığı hangi takım kazandı? 10 Ekim MasterChef'te eleme adayı olan isimler

MasterChef'te dokunulmazlığı hangi takım kazandı? 10 Ekim MasterChef'te eleme adayı olan isimler
Abone Olgoogle-news

MasterChef'te eleme adayı olan isimler araştırılan konular arasında bulunuyor. 10 Ekim'de MasterChef'te dokunulmazlık yarışı için kıran kırana bir mücadele yaşandı. Adana'ya giden takımlar buraya özgü yemekleri yapmaya çalıştılar. Yapılan yemekleri tadan konuklar, hangi takımın dokunulmazlığı kazandığını belirledi. Dün akşam oynanan dokunulmazlık oyununu kazanan takım mavi takım oldu. Peki MasterChef'te eleme adayı olan isimler kimler?

10 Ekim Cumartesi akşamı yayınlanan MasterChef'in 74. bölümünde yarışmacılar Adana yemekleri ile hünerlerini sergiledi. Dokunulmazlığı kaybeden kırmızı takım bir de kendi içinde bireysel dokunulmazlık oyunu oynadı ve ardından da haftanın son iki eleme adayı belli oldu. Kırmızı takımdaki 4 isim daha önce eleme adayı olduğu için bu oyunu Eray, Ebru ve Sefa oynadı. İşte, MasterChef'te bu haftanın diğer eleme adayları...

3. DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

MasterChef’te yemekler için takımlara bir saat süre verildi. Yemeklerin yapılmasının ardından 9 özel konuğa yemekler ikram edildi. Misafirler yemeklerin tadımı sonrasında dokunulmazlığı kazanan takımı belirleyecek oylamayı yaptı.

Yapılan beş çeşit yemeğin tadımını yapan 9 konuğun oyları sonucu dokunulmazlığı kazanan Mavi takım oldu. Bu sonuçla birlikte Mavi takım, bu hafta 3-0 yapmış oldu.

ELEME ADAYLARI KİMLER OLDU?

MasterChef Türkiye'de üçüncü dokunulmazlık oyununu da mavi takım kazanınca kırmızı takım bireysel dokunulmazlık oyunu oynamak zorunda kaldı.

Kırmızı takımdaki 4 isim daha önce eleme adayı olduğu için bu oyunu Eray, Ebru ve Sefa oynadı. Oyun sonucu bireysel dokunulmazlığı kazanan Eray oldu.

Bu sonucun ardından haftanın son eleme adayları da Sefa ve Ebru oldu.

 

 

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle