GeriTelevizyon MasterChef 6 Aralık 2020 kim elendi? MasterChef son bölüm elenen isim
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

MasterChef 6 Aralık 2020 kim elendi? MasterChef son bölüm elenen isim

MasterChef 6 Aralık 2020 kim elendi? MasterChef son bölüm elenen isim

MasterChef kim elendi sorusu ile yeni güne merhaba dedi. 6 Aralık 2020 akşamı gerçekleştirilen eleme gecesinde tüm yarışmacılar ciddi manada ter döktü. Gösterdikleri efor ile yarışmanın son haftalarına kalabilmek için mücadele veren 3 yarışmacı, eleme potasında şeflerin istediği yemekleri yaparak sunum gerçekleştirdi. Peki, MasterChef 6 Aralık 2020 kim elendi? İşte, MasterChef son bölümde elenen isim hakkında detaylar ve kim elendi sorusuna yönelik özet bilgiler

Ünlü şeflerin sunumunda TV8 ekranlarında izleyiciyle buluşan MasterChef'te eleme heyecanı vardı. Yapılan dokunulmazlık oyunlarının ardından eleme potasında yer alan 3 yarışmacı, bu akşam elenmemek adına tüm hünerlerini sergileyerek yarışmaya tutunmaya çalıştı. Potada yer alan isimlerden biri yarışmaya ve hayallerine veda etti. Peki, MasterChef'te bu hafta kim elendi?

DOKUNULMAZLIĞI HANGİ TAKIM KAZANDI?

MasterChef Türkiye'de 16. haftanın 3. dokunulmazlık oyunu nefes kesti. haftanın ilk 2 dokunulmazlık oyununu kazanan mavi takım ve 2 yarışmacısını eleme potasına gönderen kırmızı takım kıran kırana yarışırken, kazanan takım yine mavi takım oldu.

Bu sonucun ardından Kırmızı takımın tamamı eleme finali oynamak zorunda kaldı.

ELEME FİNALİNDE NE OLDU?

Kırmızı takımda yer alan Serhat, Eray ve Ebru, eleme oyunu finalinde karşı karşıya geldi ve "Karides-Tarhana Crumble" yaparak şeflere tattırdı.

İŞTE ELENEN İSİM

Şeflerin yaptığı oylama sonucu bu hafta elenen isim Ebru oldu.

MASTERCHEF YENİ BÖLÜM FRAGMANI

En lezzetli yemek tarifleri burada

False