GeriTelevizyon MasterChef Walison kaç yaşında, kimdir ve nereli? MasterChef Walison Fonseca ile ilgili bilgiler
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

MasterChef Walison kaç yaşında, kimdir ve nereli? MasterChef Walison Fonseca ile ilgili bilgiler

MasterChef Walison kaç yaşında, kimdir ve nereli? MasterChef Walison Fonseca ile ilgili bilgiler
Abone Olgoogle-news

MasterChef Walison merak edilen isimler arasında yer alıyor. MasterChef'te dün oynanan eleme oyununun ardından yarışmaya veda eden isim Selin oldu. Selin'in yerine ise yedeklerden Brezilyalı yarışmacı Walison Fonseca katıldı. Peki MasterChef Walison kimdir, kaç yaşında ve nereli? İşte 3 yıldır Türkiye’de yaşayan ve sempatik tavırları ile dikkat çeken MasterChef Walison ile ilgili bilgiler

MasterChef 2020 yarışmacısı Walison Fonseca MasterChef fragmanıyla beraber merak edilen isimlerden oldu. MasterChef'in yayınlanan fragmanında kadroya katılan MasterChef Walison izleyenlerin dikkatini çekti. Aktörlük ve oyunculuk yapan Fonseca 3 yıldır Türkiye’de yaşıyor. İşte, MasterChef Walison ile ilgili bilgiler.

WALİSON FONSECA KİMDİR?

34 yaşında olan Brezilyalı yarışmacı Walison Fonseca aktörlük ve oyunculuk yapıyor. 3 yıldır Türkiye’de yaşayan MasterChef Walison Santos Sao Paulo doğumlu.

Meksika, ABD, Kore, ve İtalya gibi ülkelerde yaşayan Walison, Melisa Pınar ile evli. Malta adasında bir işi olduğunu ve İstanbul'a geldikten sonra aşık olduğunu söyleyen MasterChef Walison'ın 11 yaşında Amaya adında bir kızı var.

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle