GeriTelevizyon Masterchef Türkiye ne zaman? Masterchef Türkiye'nin yeni bölümleri hangi gün?
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Masterchef Türkiye ne zaman? Masterchef Türkiye'nin yeni bölümleri hangi gün?

Masterchef Türkiye ne zaman? Masterchef Türkiye'nin yeni bölümleri hangi gün?

Masterchef bu akşam neden yok sorusu, programı yakından takip eden vatandaşların araştırdığı konular arasında yer almaya başladı. Gerilimin hat safhaya ulaştığı programda en iyi olabilmek için her şeylerini ortaya koyan isimler arasından bir kişi masterchef olma hakkını elde edecek. Peki, Masterchef bu hafta neden yok? Yeni bölüm ne zaman yayınlanacak? İşte, o detaylar

Masterchef Türkiye’nin yeni bölüm tarihi merak konusu oldu. 24 Ağustos 2018 tarihinden beri ekranlarda olan Masterchef Türkiye’nin Tv8 yayın akışında yer almaması kafalarda soru işareti bıraktı. Peki, Masterchef Türkiye bitti mi, yeni bölümü neden yok?

Somer Sivrioğlu, Hazer Amani ve Mehmet Yalçınkaya’nın jüriliğini üstlendiği Masterchef Türkiye’nin yayın tarihi değişti. O Ses Türkiye’nin başlaması nedeniyle bu haftaki yayın akışından çıkartılan Masterchef Türkiye’nin yeni bölümü 8 Ekim Pazartesi akşamı saat 20.00'de ekrana gelecek.

Türkiye'nin MasterChef'i olmak için mücadele eden hırslı isimleri bir araya getiren yarışma programı, en son 30 Ekim Pazar günü izleyici karşısına çıkmıştı. Eleme heyecanının yaşandığı son bölümde tartışmalar da eksik olmamıştı. MasterChef’te bu hafta eleme potasına Zeynep, Murat, Esra ve Eslem kaldı. Son ikiye kalan Zeynep ve Eslem jürinin karşısına çıktı. Geçen hafta da eleme potasında yer alan Zeynep bu hafta yarışmaya veda etti.

En lezzetli yemek tarifleri burada

False