MasterChef eleme adayları kimler oldu? - 1 Ekim MasterChef 68. son bölümde dokunulmazlığı kazanan takım ve eleme potası

MasterChef eleme adayları kimler oldu - 1 Ekim MasterChef 68. son bölümde dokunulmazlığı kazanan takım ve eleme potası

MasterChef'te dün akşam yeni eleme adayları belli oldu. MasterChef'te her hafta dokunulmazlık oyunlarını oynanıyor ve bu oyunu kaybeden takım arasından iki kişi eleme potasına gidiyor. MasterChef'in 68. bölümünde şeflerin karşısında en iyi menüyü yapıp dokunulmazlığı almak için mücadele veren kırmızı ve mavi takım arasından kırmızı takım gecenin kazananı oldu. Bu oyununun ardından bireysel dokunulmazlık oyunu oynandı. Peki MasterChef eleme adayları kimler oldu?

Haberin Devamı

MasterChef Türkiye'nin 1 Ekim akşamı yayınlanan son bölümünde dokunulmazlık heyecanı yaşandı. Tv8 ekranlarında yayınlanan MasterChef'in perşembe gecesi yayınlanan 68. son bölümünde mavi takım, yurtdışında gelen özel konuklar için protokol menüsü hazırlarken, kırmızı takımda ise Barbaros'un düğünü adlı konsept menü yapıldı. Mavi takımın dokunulmazlığı kaybettiği gecede, haftanın üçüncü eleme adayı Uğur oldu. Tanya'nın oyun sırasında rahatsızlanması ise son bölüme damga vurdu. İşte, MasterChef son bölümde yaşananlar.

MASTERCHEF ELEME ADAYLARI KİMLER?

MasterChef 3. eleme adayını dokunulmazlığı kazanan Sefa seçti. Sefa eleme adayı olarak dokunulmazlık oyununu kaybetmelerine neden olduğunu düşündüğü Uğur'un ismini verdi.

Diğer eleme adayı mavi kaptanı tarafından seçildi. MasterChef 4. eleme adayı Didem oldu.

MasterChef'te haftanın ilk eleme adayları kırmızı takımda Esra ve Duygu olmuştu.

Haberin Devamı

MASTERCHEF DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?

MasterChef Türkiye'nin 1 Ekim'de ekranlara gelen son bölümünde, dokunulmazlık oyunu için MasterChef kırmızı ve mavi takım yarışmacıları farklı konseptlerde yemekler hazırladı.

Mavi takım, yurtdışında gelen özel konuklar için protokol menüsü hazırlarken, kırmızı takımda ise Barbaros'un düğünü adlı konsept menü yapıldı.

Şeflerin yaptığı oylamanın ardından, MasterChef haftanın 2. dokunulmazlık oyununu kazanan takım kırmızı takım oldu. Mavi takım ise bireysel dokunulmazlık için yeniden mutfağa girdi.

 MASTERCHEF BİREYSEL DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?

MasterChef 2020'de dokunulmazlığı kaybeden mavi takım, bu kez bireysel dokunulmazlık mücadelesi için yarıştı. Yarışmacılar bireysel dokunulmazlık oyununda, Mehmet şefin özel tarifi ile olan Surf and Turf'ı yapmaya çalıştı. Mavi takım Somer, Mehmet ve Danilo Şef'in kendilerine verdiği süre içinde Mehmet şefin tabağına en yakın olanı hazırlamak için dakikalar ile yarıştı.

Kabuklu deniz ürünleri alerjisi olan Tanya oyun sırasında rahatsızlanarak oyun dışına çıktı. Şefler yaptıkları tadım bölümünde Uğur ile Sefa'nın tabağını başarılı buldu.

Oyunun sonunda kazanan isim Sefa, oldu. Sefa böylece bireysel dokunulmazlığı alan isim oldu.