GeriTelevizyon MasterChef 15. bölüm fragmanında heyecan iyice artıyor
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

MasterChef 15. bölüm fragmanında heyecan iyice artıyor

MasterChef 15. bölüm fragmanında heyecan iyice artıyor

MasterChef Türkiye yarışması yayınlanan 15. bölüm fragmanıyla izleyicilerine nefes kesen dakikalar yaşatmaya devam edecek. Heyecan dolu yarışma programı MasterChef'te bu hafta yarışmacılar çiğ börek yaparak en iyi tabağı ortaya koymaya çalışacak. İşte, MasterChef Türkiye yeni bölüm fragmanı.

MasterChef Türkiye'de bu hafta rekabet kıyasıya sürmeye devam ediyor. Ekranların heyecan dolu yemek yarışması programı MasterChef'te bu hafta Mehmet yarışmacı arkadaşlarına tepki gösterecek. İşte, MasterChef yarışmasının yeni bölüm fragmanı.

SON BÖLÜMDE KİM ELENDİ?

MasterChef Türkiye'de bu hafta eleme adayları Murat, Doruk, Atakan ve Eslem olmuştu. Final etabında yarışmacılara midye dolma yapmaları söylendi. 4 yarışmacı kıyasıya mücadele etti ve jüri kararıyla elenen isim belirlendi. MasterChef Türkiye'de bu hafta veda eden isim Atakan oldu.

FOTOĞRAF ÇEKMEYİ SEVENLER BURAYA! AKILLI TELEFONLARDAKİ KAMERA ÖZELLİKLERİ NASIL OLMALI?

Fotoğraf çekmeyi sevenler buraya! Akıllı telefonlardaki kamera özellikleri nasıl olmalı?Kaliteli fotoğraf çekmek için artık akıllı telefonlar yeterli. Birçok yeni nesil teknolojiyle yenilenen akıllı telefon kameraları deyim yerindeyse profesyonel makinelere taş çıkarıyor. Yapay zekâ, çift kamera ve kaliteli sensörlerle donatılmış bir akıllı telefon, fotoğraf meraklılarının tüm ihtiyaçlarını karşılıyor. Hürriyet Gazetesi Teknoloji Editörü Ahmet Can, Casper VIA A3 ile kamerada yapay zeka deneyimi ile İstanbul Beyoğlu'nda kısa bir tura çıkıyor. Hem yeni teknolojileri keşfediyor hem de bol bol fotoğraf çekiyor.

 

En lezzetli yemek tarifleri burada

False