GeriTelevizyon Maraşlı’nın ilk bölümünde neler oldu? Maraşlı 1. Bölümünü kaçıranlar için detaylar
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Maraşlı’nın ilk bölümünde neler oldu? Maraşlı 1. Bölümünü kaçıranlar için detaylar

Maraşlı’nın ilk bölümünde neler oldu? Maraşlı 1. Bölümünü kaçıranlar için detaylar
Abone Olgoogle-news

Yeni dizi Maraşlı’nın ilk bölümü dizi severlerle buluştu. Tanıtımları ve oyuncu kadrosu bir süredir sosyal medyada da konuşulan Maraşlı’nın 1. Bölümünde izleyiciler hem dizinin konusuna hem de karakterlere ilişkin detayları öğrendi. Pazartesi akşamları yayınlanacak dizinin ilk bölümünü kaçıranlar, diziyle ilgili yorumları ve 1. Bölüm özetini inceliyorlar. İşte Maraşlı 1. Bölümünü kaçıranlar için detaylar…

Burak Deniz ve Alina Boz'un başrollerini paylaştığı Maraşlı’nın öyküsü başladı. Oyuncu kadrosu ve konusuyla ilgi çeken Maraşlı'nın 1. bölümündeki sahneler ve diyaloglar sosyal medyaya da konu oldu. Dizinin ilk bölümünü kaçıranlar için Maraşlı 1. bölümü online platformda yayınlandı. İşte Maraşlı’nın ilk bölümünde yaşananlar ve 1. bölümün tamamı.

MARAŞLI 1. BÖLÜM İZLE

MARAŞLI İLK BÖLÜM ÖZETİ

Türkiye'nin en büyük iş adamlarından olan Aziz Türel'in, çocuklarından en kıymetlisi olan Mahur'un başı o gün çektiği bir fotoğraf karesi yüzünden büyük derde girer. Artık Mahur'un hayatı tehlikededir. Mahur'un istemeden karıştığı olaydan, hayatını Maraşlı kurtarır. O gün kaderleri birbirine bağlanır. 

MARAŞLI DİZİSİ KONUSU NEDİR?

"Özel Kuvvetler'den ayrılma eski asker olan Maraşlı, açtığı sahaf dükkanı ile hayatını geçirmek istemektedir. Gözü pek, cesur, adaleti kendi bildiği yollarla sağlamaya çalışan Maraşlı'nın hayatının dönüm noktası, kızı Zeliş'in vurulduğu gündür.

Tek amacı, hasta olanı kızını hayata döndürmek olan Maraşlı, evladına yaşatılan büyük acıyı unutamamaktadır. Bir gün sahaf dükkanından içeri dünyalar güzeli Mahur Türel girer ve Mahur o gün istemeden bir olaya karışır.

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle