Lezzet Düşkünleri yarışmacıları Pınar - Doğa kimdir?

Lezzet Düşkünleri yarışmacıları Pınar - Doğa kimdir

Pınar Türkyılmaz ve Doğa Zeles, Lezzet Düşkünleri yarışmasıyla gündeme gelen isimler oldu. Üçüncü gün yarışacak olan Pınar - Doğa ikilisinin rakip takımlardan alacağı puanlar merak ediliyor. Pınar Türkyılmaz, yarışmanın ilk gününde yaşadığı tartışmayla adından söz ettirmişti. Pınar Türkyılmaz'ın ıslak lahmacun benzetmesi Gizem - Selen kardeşlerin tepkisine neden olmuştu. Peki, Lezzet Düşkünleri yarışmacıları Pınar - Doğa kimdir?

Haberin Devamı

Ünlü şef Gabriele Sponza'nın sunumuyla ekranlara gelecek olan ve seyircinin de oyları ile söz hakkı sahibi olacağı Lezzet Düşkünleri evinde, 2'li takımlar halinde yarışacak olan 5 çift, birbirlerine meydan okuyarak tüm hünerlerini sergileyecek ve Lezzet Düşkünleri evinde en uzun süre kalabilmek ve haftanın ödülünü kazanmak için yarışacaklar. Yarışmanın ilk haftasında mücadele eden isimler arasında Pınar Türkyılmaz ve Doğa Zeles de yer alıyor. Peki, Lezzet Düşkünleri yarışmacıları Pınar - Doğa kimdir?

 40 yaşında profesyonel bir aşçı olan Pınar Türkyılmaz, yarışmaya Çorum'dan katılıyor. 5 yıldır mutfak sektöründe çalışıyor. Çok baskın ve konuşkan bir karakter olan Doğa Zeles , 31 yaşında ve 7 senedir pastacılık yapıyor. Setler yemek stilistliği yapan Doğa, hem kendine hem de takım arkadaşına çok güveniyor.