GeriTelevizyon Lezzet Düşkünleri yeni bölümleri ne zaman yayınlanacak, program bitti mi?
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Lezzet Düşkünleri yeni bölümleri ne zaman yayınlanacak, program bitti mi?

Lezzet Düşkünleri yeni bölümleri ne zaman yayınlanacak, program bitti mi?

Lezzet Düşkünleri'nin günlük yayın akışında yer almaması soru işaretlerine neden oldu. Yayın saati değişen program bir süredir gündüz kuşağında izleyicileriyle buluşuyordu ancak 29-30 Haziran yayın akışında Lezzet Düşkünleri yarışması yerine 'Doğduğun Ev Kaderindir' dizisi yayınlanıyor. Peki, Lezzet Düşkünleri yeni bölümleri ne zaman yayınlanacak? Lezzet Düşkünleri neden yok, bitti mi?

Gabriele Sponza'nın sunuculuğunu üstlendiği, 5 takımın mücadele ettiği Lezzet Düşkünleri, en son 27 Haziran Cumartesi günü eleme bölümüyle izleyici karşısına çıkmıştı. Ancak program 29 Haziran-3 Temmuz arasındaki yakın akışında yer almıyor. İlk olarak saat 16.00’da yayınlanan Lezzet Düşkünleri bir süredir sabah 10.00’da izleyicilerle buluşuyordu. Peki, Lezzet Düşkünleri bitti mi, neden yok?

Lezzet Düşkünleri’nin yayın günlerinde ve saatinde değişikliğe gidildi. TV8’in haftalık programına göre, Lezzet Düşkünleri 4 Temmuz Cumartesi günü sabah 08.00’de yayınlanacak.

Lezzet Düşkünleri  Sunucusu Gabriele Sponza kimdir? 

İzmir'in tanınmış bir ailesinden gelen Gabriele Sponza, 1982 yılında İzmir'de doğdu. Annesi İngiliz Clarke ailesinden, babası ise İtalyan Sponza ailesine mensup. Liseyi İzmir'de tamamlayan Gabriele Sponza, yüksek eğitim için Amerika'da Johnson& Wales University'e gitti. Baba mesleği olan kuyumculuk yerine mutfağa yönelen Gabriele Sponza, orada hem mutfak sanatları, hem mutfak işletmeciliği üzerine eğitim aldı. Kendini eğitmek adına Fransa'nın en güney bölgesinde 'Perigord'a gitti. Le Vieux Logis Restaurant'ta 6 ay boyunca eğitim aldı. Fransa'nın Marsilya bölgesinde 3 yıldız Michelin sahibi 'Le Petit Nice Restaurant'na gitti. Orada balıkta bölüm şefi oldu. Sonra İspanya'ya gitti ve 1,5 sene orada çalıştı. Oradan Mutfak Sanatları Akademi'sine geçiş yaptı. Eğitmen olarak 1,5 sene orada çalıştı.

Alaçatı ve Alsancak'ta bazı restoranlara danışmanlık veren Gabriele Sponza, 2020 sezonunda Lezzet Düşkünleri programını sunmaya başladı. 

Bitcoin ve Ethereum ne kadar?

Bitcoin ve Ethereum ne kadar?

False