GeriTelevizyon La Casa De Papel 5. sezon ne zaman? Tarih açıklandı
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

La Casa De Papel 5. sezon ne zaman? Tarih açıklandı

La Casa De Papel 5. sezon ne zaman? Tarih açıklandı

La Casa De Papel 5. sezon ne zaman için müjdeyi verdi. Tüm dünyada olduğu gibi Türkiye'de de geniş bir izleyici kitlesine sahip olan La Casa De Papel, 5. sezon ile izleyicilerin karşısına çıkma için gün sayıyor. Çekimleri büyük oranda tamamlanan La Casa De Papel için montaj işlemlerinin tamamlanmasının ardından belirtilen tarihte yayın gerçekleşecek. Peki, resmi olarak yapılan açıklamaya göre La Casa De Papel 5. sezon ne zaman başlıyor? İşte, o konu hakkında detaylı bilgiler

La Casa De Papel 5. sezon ne zaman yayınlanacağı ile bir süredir gündemdeydi. Dizinin yeni sezonu hakkında detaylar belli oldu. Konusuyla dikkatleri üzerine çeken ve Türkiye'de geniş bir hayran kitlesine sahip olan La Casa De Papel'in 5. yeni sezonuna ait bölümlerin ne zaman yayınlanacağı, dizinin sıkı hayranları tarafından merakla araştırılıyor. İşte, 'La Casa De Papel 5.sezon ne zaman?' sorusunun yanıtı...

LA CASA DE PAPEL NE ZAMAN?

La Casa De Papel'in 5. sezonunun ne zaman yayınlanacağı belli oldu. Dizinin yeni sezonunun 2 parçaya bölünerek yayınlanacağı belirtildi.

Popüler çevrim içi dizi ve film platformu Netflix, Alex Pina tarafından yaratılan İspanya yapımı soygun ve suç dizisi 'La Casa de Papel' için beklenen tarihi açıkladı.

Netflix tarafından yapılan açıklamalara göre, 10 bölümden oluşacak final sezonu, iki parçaya bölünerek Netflix kullanıcılarına servis edilecek. Açıklamada, sezonun ilk yarısının 3 Eylül’de, ikinci yarısının ise 3 Aralık’ta yayınlanacağı belirtildi.

 

Bitcoin ve Ethereum ne kadar?

Bitcoin ve Ethereum ne kadar?

False