GeriTelevizyon Kuzey Yıldızı İlk Aşk'ın 15. bölüm fragmanı yayınlandı! Yeni bölümde Kuzey ve Yıldız barışacak mı?
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Kuzey Yıldızı İlk Aşk'ın 15. bölüm fragmanı yayınlandı! Yeni bölümde Kuzey ve Yıldız barışacak mı?

Kuzey Yıldızı İlk Aşk'ın 15. bölüm fragmanı yayınlandı! Yeni bölümde Kuzey ve Yıldız barışacak mı?

Cumartesi akşamları ekranlara gelen Kuzey Yıldızı İlk Aşk'ın 15. bölüm fragmanı yayınlandı. Kuzey Yıldızı İlk Aşk'ın yayınlanan yeni bölüm fragmanına, Kuzey ve Yıldız arasında başlayacak olan soğuk gerilim damga vurdu. Dizinin hayranları şimdiden bu hafta Kuzey Yıldızı İlk Aşk'ta neler yaşanacağını sabırsızlıkla bekliyor. İşte, Kuzey Yıldızı İlk Aşk 15. yeni bölüm fragmanı ve özeti.

Aslıhan Güner, Yıldız Kadıoğlu, İsmail Demirci gibi isimlerin yer aldığı Show TV ekranlarında yayınlanan Kuzey Yıldızı İlk Aşk, 21 Aralık Cumartesi akşamı heyecan dolu bir bölümle sevenlerinin karşısına çıkacak. Sevilen dizide bu hafta araları iyice bozulan Kuzey ve Yıldız için aileler ve kızlar devreye girecek. Peki, yeni bölümde Kuzey ve Yıldız barışacak mı? İşte, dizinin yeni bölümünün kısa özeti.

KUZEY YILDIZI İLK AŞK YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Yıldız, Kuzey’in güvenini kazanamasa da kızların güvenini kazanmıştır. Kuzey’in kızları –tam kadro- Yıldız’a destek vermektedir. Fakat bu, Kuzey ve Yıldız savaşında, henüz barış sağlandığı anlamına gelmemektedir. Bilakis savaş daha da kızışmıştır. İkili, yaylayı birbirlerine dar etmeye yeminlidir. İki inatçı keçi, yine bir köprünün üstündedir ve o köprü birinden birine fazladır. İkisi de geri adım atmaz, hep bir sonraki hamleyi hesaplarlar. Birbirlerinden kıyasıya öç almak ve birbirlerini pes ettirmek için ellerinden geleni yaparlar.

Yayla ve şehir sakinlerinin nerdeyse tamamı Kuzey- Yıldız savaşında taraf olur, taraf olmayanlar, bertaraf olur. Kuzey, Yıldız’ı en zayıf noktasından vurup onu delirtir. Bu hamleyle deliren Yıldız, Kuzey’i buna bin pişman eder. İkili arasındaki savaş, çığırından çıkma noktasına gelir. Kuzey’in kızları, Sefer, Nahide herkes bu çatışmanın ortasında kalmıştır. Yıldız’ın eli daha güçlüdür çünkü onun cephesi daha kalabalıktır. Fakat bu savaşı, en kalabalık olan taraf değil, en inatçı olan taraf kazanacaktır. Tarafların ardı arkasına gelmeyen hamlelerinin etkisi nasıl olacak, savaşı kim kazanacaktır?

En lezzetli yemek tarifleri burada

False