Kusursuz Kiracı yeni bölüm hangi gün, ne zaman? Kusursuz Kiracı oyuncuları merak konusu oldu

Güncelleme Tarihi:

Kusursuz Kiracı yeni bölüm hangi gün, ne zaman Kusursuz Kiracı oyuncuları merak konusu oldu
Oluşturulma Tarihi: Ağustos 31, 2022 17:45

Kusursuz Kiracı dizisi ilk bölümü ile izleyici karşısına çıktı. Bu akşam Fox TV yayın akışında dizinin tekrarı yer alıyor. Kusursuz Kiracı oyuncuları arasında Dilan Çiçek Deniz, Serkay Tütüncü, Melisa Döngel, Özlem Tokaslan, Ruhi Sarı, Beyti Engin, Deniz Cengiz, Umut Kurt, Nilsu Yılmaz, Rami Narin gibi isimler yer alıyor. Peki, Kusursuz Kiracı yeni bölüm hangi gün, ne zaman?

Haberin Devamı

Kusursuz Kiracı dizisinin yeni bölümünün ne zaman yayınlandığı araştırılıyor. Fox TV’de yayın hayatına başlayan Kusursuz Kiracı dün akşam ilk bölümü ile izleyici karşısına çıktı. Dizi her akşam salı akşamları ekrana gelecek. Kusursuz Kiracı'nın 2. bölümü 6 Eylül Salı akşamı yayınlanacak.

KUSURSUZ KİRACI DİZİSİ KONUSU

Kusursuz Kiracı’da ana karakter Mona (Dilan Çiçek Deniz), yetimhanede büyümüş genç bir kadındır. İnternet gazetesinde çalışmakta ve son dönemde İstanbul’un farklı noktalarında yaşanan ev kundaklaması vakalarının haberini yapmaktadır. Yine yangın haberine gittiği bir gün, aynı haberi yapmaya gelen fotoğraf muhabiri Yakup (Serkay Tütüncü) ile karşılaşırlar. Birbirlerinden alttan alta hoşlanmakla birlikte, tümüyle zıt karakterlere sahip oldukları için didişe didişe haberi yaparlar. Haber dönüşü Mona zaten kavgalı olduğu ev sahibinin eşyalarını kapının önüne koyduğunu görür ve artık evsiz kalmıştır. Yetimhaneden arkadaşı ve şimdilerde polis olan arkadaşı Leyla (Melisa Döngel) gizli bir görevde olduğundan, yeni tanıştığı Yakup’un, sonradan garip bir mimariyle ikiye bölünmüş olan evine kiracı olma teklifini geçici bir çözüm olarak kabul etmek zorunda kalır.

Haberin Devamı

Ancak Mona daha apartmana taşındığı ilk gün, Yuva Apartmanı’nda garip işler döndüğünü fark eder. Gizemli tavırlar takınan komşular da onun apartmana taşınmasından hiç memnun görünmemektedir. İçeride sıra dışı işler döndüğü bellidir ancak Mona neler olup bittiğini anlayacak zaman bulamadan, hiç beklenmedik, ciddi bir problemin içine düşer.

KUSURSUZ KİRACI DİZİSİ OYUNCULARI

Kusursuz Kiracı dizisi oyuncuları arasında Dilan Çiçek Deniz, Serkay Tütüncü, Melisa Döngel, Özlem Tokaslan, Ruhi Sarı, Beyti Engin, Deniz Cengiz, Umut Kurt, Nilsu Yılmaz, Rami Narin, Ümmü Putgül, Alptekin Serdengeçti, Şirin Öten, Hasan Şahintürk, Rüçhan Çalışkur ve Bennu Yıldırımlar yer alıyor.

Dilan Çiçek Deniz – Mona

Serkay Tütüncü – Yakup

Melisa Döngel- Leyla

Özlem Tokaslan – Hamiyet

Kusursuz Kiracı yeni bölüm hangi gün, ne zaman Kusursuz Kiracı oyuncuları merak konusu oldu

Sami - Ruhi Sarı

Beyti Engin - Cüneyt Göktürk

Bennu Yıldırımlar – Madam Vula

Deniz Cengiz -Suzi

Ümmü Putgül -Sabahat Göktürk

Umut Kurt -Nihat Dinç

BAKMADAN GEÇME!