Kusursuz Kiracı Yakup kimdir, Serkay Tütüncü kaç yaşında, nereli? Serkay Tütüncü dizileri ve hayatı

Güncelleme Tarihi:

Kusursuz Kiracı Yakup kimdir, Serkay Tütüncü kaç yaşında, nereli Serkay Tütüncü dizileri ve hayatı
Oluşturulma Tarihi: Ağustos 30, 2022 14:11

Fox TV ekranlarının yeni dizisi Kusursuz Kiracı oyuncuları merak ediliyor. İlk bölümü 30 Ağustos yayınlanacak olan Kusursuz Kiracı Salı akşamları izleyicisiyle buluşacak. Dizinin dikkat çeken başrol karakterlerinden Serkay Tütüncü ise Yakup karakterine hayat verecek. Peki, Kusursuz Kiracı Yakup kimdir, Serkay Tütüncü kaç yaşında, nereli? İşte, Serkay Tütüncü dizileri ve hayatı...

Haberin Devamı

Kusursuz Kiracı dizisi 30 Ağustos akşamı ilk bölümü ile ekrana gelecek. Başrollerinde Dilan Çiçek Deniz ve Serkay Türüncü'nün yer aldığı dizide karakterler merak ediliyor. Bunlardan biri de Kusursuz Kiracı Yakup Ortaç oldu. İşte, Kusursuz Kiracı Yakup Ortaç ve rolü canlandıran Serkay Tütüncü hakkında bilgiler...

KUSURSUZ KİRACI YAKUP KİMDİR?

Yakup hayatı dalgaya almayı bilen, hafif adımlarla ve neşe içinde yaşamayı seven biri. Gazetecilikte Mona kadar derin etik değerleri olmasa da işini severek, eğlenerek yapıyor.Yakup’un hayattaki pusulası başkalarının ne düşündüğü değil, kendi vicdanı. Bütün o hafifliğinin, rahatlığının altında, her şeyden evvel müthiş vicdanlı, şefkatli ve dürüst bir adam yatıyor. Yani Mona’nın ihtiyaç duyduğu, eksikliğini çektiği her şey onda var. Yakışıklı ve bunun da farkında. Hareketlerine bunun tatlı özgüveni sinmiş durumda. Ama asla kibirli değil. Aksine bu özgüven onun rahatlığına rahatlık kattığı için, şişinmeye ya da herhangi bir gösterişe ihtiyaç duymuyor. Hayatın her alanında klasik ve kabul görmüş beğenilere uygun olanı değil, kendine ait bir karakteri, şahsiyeti olanı, kendine özgü olanı seçip seviyor. Ailenin tek çocuğu. Annesiyle arası çok iyi olsa da babasıyla bir baba-oğul çatışmaları var. Orta ölçekli bir şirketin sahibi olan babasının arzu ettiği işadamı profiline girmek istemeyerek güzel sanatlar okumuş, sonra da yine babasının hakir göreceği, görece düşük ücretli işlere talip olmuş. Çocukken yazlarını dedesi Şuayip’in yanında geçirmiş. Dede yadigarı dediği ve alt katında oturan büyük amcası Muzaffer’i çok seviyor.

Haberin Devamı

SERKAY TÜTÜNCÜ KİMDİR?

Serkay Tütüncü, 7 Şubat 1991 tarihinde İzmir’de doğdu. Eğitimini Celal Bayar Üniversitesi Beden Eğitimi Spor Yüksek Okulu bölümünden mezun olarak tamamladı.

2016 yılında Survivor yarışmasına katıldı. Gönüllüler takımında yarıştı. Sonrasında aynı yıl içinde TV 8’de yayınlanan Para Bende programının sunuculuğunu üstlendi. 2018 yılında ‘İnsanlık Suçu’ dizisiyle birlikte oyunculuğa başladı. 2019 yılında Afili Aşk dizisindeki Volkan, 2020 yılındaysa Bay Yanlış dizisinde Ozan karakterine hayat verdi.

Haberin Devamı

Son olarak Masumiyet dizisinde rol alan Serkay Tütüncü şimdilerde yeni dizisi Kusursuz Kiracı'nın Yakup'u olarak izleyicinin dikkatini çekiyor.

BAKMADAN GEÇME!