Kusursuz Kiracı nerede çekiliyor? Yuva Apartmanı nerede? İşte Kusursuz Kiracı dizisi hakkında bilgiler

Güncelleme Tarihi:

Kusursuz Kiracı nerede çekiliyor Yuva Apartmanı nerede İşte Kusursuz Kiracı dizisi hakkında bilgiler
Oluşturulma Tarihi: Ağustos 30, 2022 11:34

Kusursuz Kiracı dizisinin çekim yerleri merak konusu oldu. Yeni diziler televizyon ekranlarında izleyici karşısına çıkmaya devam ediyor.  Bu akşam başlayacak olan Kusursuz Kiracı dizisinin hikayesi Yuva Apartmanı'nda geçiyor. Dizide Mona karakterine Dilan Çiçek Deniz hayat veriyor. Peki, Kusursuz Kiracı nerede çekiliyor? Yuva Apartmanı nerede?

Haberin Devamı

Kusursuz Kiracı dizisinin nerede çekildiği merak ediliyor. Yapımcılığını MF YAPIM’ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Yusuf Pirhasan’ın oturduğu ve Nermin Yıldırım’ın senaryosunu yazdığı Kusursuz Kiracı dizisi Dilan Çiçek Deniz’in hayat verdiği ana karakterin yeni taşındığı apartmandaki gizemli olayları konu alacak.

KUSURSUZ KİRACI NEREDE ÇEKİLİYOR?

Kusursuz Kiracı dizisinin çekimleri İstanbul’da gerçekleştiriliyor. Dizide Mona karakteri internet gazetesinde çalışmakta ve son dönemde İstanbul’un farklı noktalarında yaşanan ev kundaklaması vakalarının haberini yapmaktadır.

Yine yangın haberine gittiği bir gün, aynı haberi yapmaya gelen fotoğraf muhabiri Yakup (Serkay Tütüncü) ile karşılaşırlar. Birbirlerinden alttan alta hoşlanmakla birlikte, tümüyle zıt karakterlere sahip oldukları için didişe didişe haberi yaparlar. Haber dönüşü Mona zaten kavgalı olduğu ev sahibinin eşyalarını kapının önüne koyduğunu görür ve artık evsiz kalmıştır. Yetimhaneden arkadaşı ve şimdilerde polis olan arkadaşı Leyla (Melisa Döngel) gizli bir görevde olduğundan, yeni tanıştığı Yakup’un, sonradan garip bir mimariyle ikiye bölünmüş olan evine kiracı olma teklifini geçici bir çözüm olarak kabul etmek zorunda kalır. Ancak Mona daha apartmana taşındığı ilk gün, Yuva Apartmanı’nda garip işler döndüğünü fark eder. Gizemli tavırlar takınan komşular da onun apartmana taşınmasından hiç memnun görünmemektedir. İçeride sıra dışı işler döndüğü bellidir ancak Mona neler olup bittiğini anlayacak zaman bulamadan, hiç beklenmedik, ciddi bir problemin içine düşer.

 

BAKMADAN GEÇME!