KUSURSUZ KİRACI OYUNCULARI VE KONUSU: Kusursuz Kiracı dizisi konusu nedir, oyuncuları kimler?

Güncelleme Tarihi:

KUSURSUZ KİRACI OYUNCULARI VE KONUSU: Kusursuz Kiracı dizisi konusu nedir, oyuncuları kimler
Oluşturulma Tarihi: Ağustos 31, 2022 14:38

Kusursuz Kiracı oyuncuları, ilk bölümle beraber dikkatleri üzerine topladı. Salı akşamı yayın hayatına başlayan Kusursuz Kiracı dizisinin yönetmen koltuğunda Yusuf Pirhasan oturuyor. Yetimhanede büyümüş genç bir kadının hikayesini konu alan dizide gizemli olayların yaşandığı Yuva Apartmanı’nda yaşananları, apartmana yeni taşınan Mona’nın başına gelenler ekranlara geliyor. Peki, Kusursuz Kiracı konusu nedir, oyuncuları kimler? İşte Kusursuz Kiracı dizisi oyuncuları ve konusu hakkında bilgiler.

Haberin Devamı

Kusursuz Kiracı dizisi oyuncuları ve konusu merak ediliyor. Fox TV’de yayın hayatına başlayan Kusursuz Kiracı dün akşam ilk bölümü ile izleyici karşısına çıktı. Her hafta Salı akşamları yayınlanacak olan Kusursuz Kiracı oyuncuları arasında yer alan Dilan Çiçek Deniz Mona karakterine, Serkay Tütüncü Yakup karakterine, Melisa Döngel Leyla’ya, Bennu Yıldırımlar Madam Vula’ya hayat verecek. Dizinin yönetmen koltuğunda Yusuf Pirhasan oturuyor.

KUSURSUZ KİRACI DİZİSİ OYUNCULARI

Kusursuz Kiracı dizisi oyuncuları arasında Dilan Çiçek Deniz, Serkay Tütüncü, Melisa Döngel, Özlem Tokaslan, Ruhi Sarı, Beyti Engin, Deniz Cengiz, Umut Kurt, Nilsu Yılmaz, Rami Narin, Ümmü Putgül, Alptekin Serdengeçti, Şirin Öten, Hasan Şahintürk, Rüçhan Çalışkur ve Bennu Yıldırımlar yer alıyor.

Dilan Çiçek Deniz – Mona

Serkay Tütüncü – Yakup

Melisa Döngel- Leyla

Özlem Tokaslan – Hamiyet

Sami - Ruhi Sarı

Beyti Engin - Cüneyt Göktürk

Bennu Yıldırımlar – Madam Vula

Deniz Cengiz -Suzi

Ümmü Putgül -Sabahat Göktürk

Umut Kurt -Nihat Dinç

Haberin Devamı

KUSURSUZ KİRACI OYUNCULARI VE KONUSU: Kusursuz Kiracı dizisi konusu nedir, oyuncuları kimler

KUSURSUZ KİRACI DİZİSİ KONUSU

Kusursuz Kiracı’da ana karakter Mona (Dilan Çiçek Deniz), yetimhanede büyümüş genç bir kadındır. İnternet gazetesinde çalışmakta ve son dönemde İstanbul’un farklı noktalarında yaşanan ev kundaklaması vakalarının haberini yapmaktadır. Yine yangın haberine gittiği bir gün, aynı haberi yapmaya gelen fotoğraf muhabiri Yakup (Serkay Tütüncü) ile karşılaşırlar. Birbirlerinden alttan alta hoşlanmakla birlikte, tümüyle zıt karakterlere sahip oldukları için didişe didişe haberi yaparlar. Haber dönüşü Mona zaten kavgalı olduğu ev sahibinin eşyalarını kapının önüne koyduğunu görür ve artık evsiz kalmıştır. Yetimhaneden arkadaşı ve şimdilerde polis olan arkadaşı Leyla (Melisa Döngel) gizli bir görevde olduğundan, yeni tanıştığı Yakup’un, sonradan garip bir mimariyle ikiye bölünmüş olan evine kiracı olma teklifini geçici bir çözüm olarak kabul etmek zorunda kalır.

Haberin Devamı

Ancak Mona daha apartmana taşındığı ilk gün, Yuva Apartmanı’nda garip işler döndüğünü fark eder. Gizemli tavırlar takınan komşular da onun apartmana taşınmasından hiç memnun görünmemektedir. İçeride sıra dışı işler döndüğü bellidir ancak Mona neler olup bittiğini anlayacak zaman bulamadan, hiç beklenmedik, ciddi bir problemin içine düşer.

BAKMADAN GEÇME!