Kusursuz Kiracı dizisi ne zaman başlıyor? İşte Kusursuz Kiracı oyuncuları ve konusu

Güncelleme Tarihi:

Kusursuz Kiracı dizisi ne zaman başlıyor İşte Kusursuz Kiracı oyuncuları ve konusu
Oluşturulma Tarihi: Ağustos 24, 2022 12:16

Kusursuz Kiracı dizisi oyuncuları ve konusu merak ediliyor. Fox TV ekranlarında başlayacak olan yeni dizi Kusursuz Kiracı için geri sayım başladı. Dizinin oyuncu kadrosunda ünlü isimler yer alıyor. Kusursuz Kiracı’nın yönetmen koltuğunda Yusuf Pirhasan oturuyor. Peki, Kusursuz Kiracı dizisi oyuncuları kimdir, konusu nedir?

Haberin Devamı

Kusursuz Kiracı dizisi 30 Ağustos Salı akşamı ilk bölümü ile izleyici karşısına çıkacak. Yapımcılığını MF YAPIM’ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Yusuf Pirhasan’ın oturduğu ve Nermin Yıldırım’ın senaryosunu yazdığı Kusursuz Kiracı, Dilan Çiçek Deniz’in hayat verdiği ana karakterin yeni taşındığı apartmandaki gizemli olayları konu alacak.

KUSURSUZ KİRACI DİZİSİ KONUSU

Kusursuz Kiracı’da ana karakter Mona (Dilan Çiçek Deniz), yetimhanede büyümüş genç bir kadındır. İnternet gazetesinde çalışmakta ve son dönemde İstanbul’un farklı noktalarında yaşanan ev kundaklaması vakalarının haberini yapmaktadır. Yine yangın haberine gittiği bir gün, aynı haberi yapmaya gelen fotoğraf muhabiri Yakup (Serkay Tütüncü) ile karşılaşırlar. Birbirlerinden alttan alta hoşlanmakla birlikte, tümüyle zıt karakterlere sahip oldukları için didişe didişe haberi yaparlar. Haber dönüşü Mona zaten kavgalı olduğu ev sahibinin eşyalarını kapının önüne koyduğunu görür ve artık evsiz kalmıştır. Yetimhaneden arkadaşı ve şimdilerde polis olan arkadaşı Leyla (Melisa Döngel) gizli bir görevde olduğundan, yeni tanıştığı Yakup’un, sonradan garip bir mimariyle ikiye bölünmüş olan evine kiracı olma teklifini geçici bir çözüm olarak kabul etmek zorunda kalır. Ancak Mona daha apartmana taşındığı ilk gün, Yuva Apartmanı’nda garip işler döndüğünü fark eder. Gizemli tavırlar takınan komşular da onun apartmana taşınmasından hiç memnun görünmemektedir. İçeride sıra dışı işler döndüğü bellidir ancak Mona neler olup bittiğini anlayacak zaman bulamadan, hiç beklenmedik, ciddi bir problemin içine düşer.

Haberin Devamı

KUSURSUZ KİRACI DİZİSİ OYUNCULARI

Kusursuz Kiracı dizisi oyuncuları arasında Dilan Çiçek Deniz, Serkay Tütüncü, Melisa Döngel, Özlem Tokaslan, Ruhi Sarı, Beyti Engin, Deniz Cengiz, Umut Kurt, Nilsu Yılmaz, Rami Narin, Ümmü Putgül, Alptekin Serdengeçti, Şirin Öten, Hasan Şahintürk, Rüçhan Çalışkur ve Bennu Yıldırımlar yer alıyor.

BAKMADAN GEÇME!