Kusursuz Kiracı 2. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Kusursuz Kiracı ilk bölümde Muzeffer'in cesedinin kaybolması şoke etti

Güncelleme Tarihi:

Kusursuz Kiracı 2. yeni bölüm fragmanı yayınlandı Kusursuz Kiracı ilk bölümde Muzefferin cesedinin kaybolması şoke etti
Oluşturulma Tarihi: Ağustos 31, 2022 02:01

Kusursuz Kiracı yeni bölüm fragmanı ilk bölümün ardından yayınlandı. Yönetmenliğini Yusuf Pirhasan'ın yaptığı, Nermin Yıldırım'ın senaryosunu yazdığı, başrollerini Dilan Çiçek Deniz, Serkay Tütüncü ve Bennu Yıldırımlar'ın paylaştığı Kusursuz Kiracı 30 Ağustos tarihinde ilk bölümü ile ekranlara geldi. İnternet muhabiri Mona'nın meslektaşı Yakup’un dairesine taşındığı ilk bölümde apartmanda yaşanan esrarengiz olaylar dikkat çekti. Mona'nın öldürdüğü Muzeffer'in cesedinin daireden kaybolması ile ekranlara damga vurdu. İşte, Kusursuz Kiracı 2. yeni bölüm fragmanı ve ilk bölümde yaşananlar.

Haberin Devamı

Kusursuz Kiracı 2. yeni bölüm fragmanı seyirci karşısına çıktı. Fox TV'de ilk bölümü ile yayınlanan Kusursuz Kiracı'da Mona'nın meslektaşı Yakup'un taşındığı Yuva Apartmanı’nda yaşanan olaylar heyecan dolu anlara sahne olurken, apartmanda yaşayan Muzeffer'in maske takarak Mona'ya saldırması dikkat çekti. Tüm bunların ardından dizinin yayınlanan 2. bölüm fragmanında Mona'ya gelen tehdit notu haftaya dizide çarpıcı gelişmeler yaşanacağının sinyallerini verdi.

KUSURSUZ KİRACI 2. YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI

KUSURSUZ KİRACI İLK BÖLÜMDE NELER OLDU?

İstanbul’un farklı bölgelerinde yaşanan kundaklama vakalarının ardı arkası kesilmemektedir. Yetimhanede geçen bir çocukluktan sonra tek başına hayata tutunabilmek için canla başla çalışan genç internet muhabiri Mona, yangınları takip etmekle görevlendirilmiştir. Haberden döndüğü bir gün kavgalı olduğu ev sahibinin eşyalarını kapının önüne atmasıyla evsiz kalır. Polis olarak görev yapan ve yetimhaneden beri tanıdığı tek yakın arkadaşı Leyla, gizli görevde olduğu için onun yanına taşınamaz ve çaresiz kalır. O sırada yanında olan meslektaşı Yakup’un kendi dairesine kiracı olarak taşınma teklifini kabul etmek zorunda kalır. Ancak olaylar hiç de umduğu gibi gelişmez. Birbirinden tuhaf karakterlerle tanışacağı Yuva Apartmanı’nda onu tatsız bir sürpriz beklemektedir.

Haberin Devamı

DİZİNİN KONUSU

Ana karakter Mona (Dilan Çiçek Deniz), yetimhanede büyümüş genç bir kadındır. İnternet gazetesinde çalışmakta ve son dönemde İstanbul’un farklı noktalarında yaşanan ev kundaklaması vakalarının haberini yapmaktadır. Yine yangın haberine gittiği bir gün, aynı haberi yapmaya gelen fotoğraf muhabiri Yakup (Serkay Tütüncü) ile karşılaşırlar. Birbirlerinden alttan alta hoşlanmakla birlikte, tümüyle zıt karakterlere sahip oldukları için didişe didişe haberi yaparlar. Haber dönüşü Mona zaten kavgalı olduğu ev sahibinin eşyalarını kapının önüne koyduğunu görür ve artık evsiz kalmıştır. Yetimhaneden arkadaşı ve şimdilerde polis olan arkadaşı Leyla (Melisa Döngel) gizli bir görevde olduğundan, yeni tanıştığı Yakup’un, sonradan garip bir mimariyle ikiye bölünmüş olan evine kiracı olma teklifini geçici bir çözüm olarak kabul etmek zorunda kalır. Ancak Mona daha apartmana taşındığı ilk gün, Yuva Apartmanı’nda garip işler döndüğünü fark eder. Gizemli tavırlar takınan komşular da onun apartmana taşınmasından hiç memnun görünmemektedir. İçeride sıra dışı işler döndüğü bellidir ancak Mona neler olup bittiğini anlayacak zaman bulamadan, hiç beklenmedik, ciddi bir problemin içine düşer.

Haberle ilgili daha fazlası:

BAKMADAN GEÇME!