GeriTelevizyon Yeni fragman merak uyandırdı: Kuruluş Osman ne zaman hangi günler yayınlanacak?
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Yeni fragman merak uyandırdı: Kuruluş Osman ne zaman hangi günler yayınlanacak?

Yeni fragman merak uyandırdı: Kuruluş Osman ne zaman hangi günler yayınlanacak?
Abone Olgoogle-news

Kuruluş Osman dizisinin yeni bölüm fragmanının yayınlanmasıyla birlikte tarih bilgisine yönelik araştırmalar hız kazandı. Osmanlı Devleti'nin kurucusu Osman Gazi'nin hayatından esinlenilen Kuruluş Osman'ın yeni fragmanında Oba Beyi, askerlerine sesleniyor. Peki, Kuruluş Osman ne zaman hangi günler yayınlanacak?

Kuruluş Osman dizisinden yeni fragman geldi. Yeni fragmana Osman Gazi’nin obadaki görüntüleri damga vurdu. Trt1 ekranlarında yayınlanan Diriliş Ertuğrul dizisinin devamı niteliğindeki Kuruluş Osman, Atv’de yayınlanacak. 

Tarihi dizi Kuruluş Osman’ın tarihi için geri sayım devam ederken; 2. Tanıtım ekranlarda yayınlanmaya başladı. Kuruluş Osman'ın yeni fragmanında Osman Gazi obasına “İmdi milletimizin ikbali için ve mazlumların kurtuluşu için devlet olma vaktidir! Benimle birlikte devlet olmaya var mısınız?” sözleriyle sesleniyor. Peki, Kuruluş Osman ne zaman hangi günler yayınlanacak?KURULUŞ OSMAN HANGİ GÜNLER YAYINLANACAK?

Kuruluş Osman dizisinin ilk bölümü için yalnızca “Yakında” açıklaması yapıldı. Dizinin yayın günü için ise farklı bir iddia söz konusu. İddialara göre, Atv'nin çarşamba dizisi Sen Anlat Karadeniz 64. bölümüyle final yapacak. Final ardından .arşamba akşamları Kuruluş Osman yayınlanacak.

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle