Geri Televizyon Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanı yayınlandı! 4. bölümde Bala Hatun kaçırılıyor
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanı yayınlandı! 4. bölümde Bala Hatun kaçırılıyor

Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanı yayınlandı! 4. bölümde Bala Hatun kaçırılıyor
Abone Olgoogle-news

Çarşamba akşamları ekranlara gelen Kuruluş Osman'ın bu haftaki yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Kuruluş Osman'ın merakla beklenen 4. bölüm fragmanına Yassin kanlı planını hayata geçirerek, göl kenarındaki pazarı basıp Edebali'nin kızı Bala Hatun'u kaçırması damga vurdu. Peki, Osman Bala Hatun'un kaçırıldığını öğrendikten sonra ne yapacak? Yeni bölümde neler olacak? İşte, Kuruluş Osman 4. bölüm fragmanı.

ATV'de yayınlanan Kuruluş Osman 11 Aralık Çarşamba akşamı 4. bölümü ile ekranlara gelecek. Kuruluş Osman'ın bu haftaki bölümünde heyecanlı anlar yaşanacak. Osman Bey'in esir alınmasıyla Baha Hatun'da kaçırılacak. İşte, Kuruluş Osman'ın yeni bölüm fragmanları ve kısa özeti.

KURULUŞ OSMAN'IN YENİ BÖLÜMÜNDE NELER OLACAK?

Yassin kanlı planını hayata geçirerek, göl kenarındaki pazarı basıp Edebali'nin kızı Bala Hatun'u kaçırır. Bu iş için taşeron olarak Katalan savaşçıları kullanan Yassin, Bala Hatun'dan istediklerini öğrenecek mi? Kafesli çadırda can pazarını ve Baha Batun'un kaçırıldığını öğrenen Osman ne yapacaktır?

 SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Can yoldaşı Aybars'ın katilini bulmak ve Tekfur cinayetinin izini sürmek için gizlice kaleye giren Osman'ın yolu ahilerin hazinesini almak için kaleye sızmış olan rahibe ve rahip kılığındaki Bala Hatun, Gonca ve Tursun Bey ile kesişmişti. İşledikleri cinayeti Osman'ın üstüne atmaya çalışan Sofia ve Kalanoz, karşı hamle ile kalede olduğuna emin oldukları Osman'ı ortaya çıkarmak için Dündar Bey'in kızı Aygül'ü kaçırtıp kaleye getirtmişlerdi.

Burçin'den aldıkları haberle harekete geçen Dündar Bey yanına Kayı beylerinden Bamsı ve Samsa'yı alarak kaleye gelmişti. Kale'ye gelen başka bir isim daha vardı; organize ettiği Tekfur suikastı başarısız olan Efendi Yannis'te artık kaledeydi. Her şeye rağmen kale askerlerinin içine sızan Osman, kaleye giren Bamsı Bey'e çarparak eline bir pusula tutuşturmuştu. Yapacaklarını zekice kurgulayan Osman, zindana atılmasına rağmen kurtulmuş ve Sofia'nın peşine taktığı avcı namlı Teokles'i esir almıştı.

Helen ile Sofia'nın koridordaki koşuşturmasını gören Kalanoz, cinayet ortağı olan Sofia'nın başka işler karıştırmasından şüphelenerek peşine düşmüştü. Teokles'i yakalayan Osman'ın önü ise Edebalı'ya bağlı Akça Derviş, Pehlivan ve Zülfikar Derviş tarafından kesilmişti. Bu üçlünün ardından çıkan Bala Hatun, Osman'ı, Edebalı'ya götürmüştü. Acaba Edebalı, Osman'a neler anlatacak? Kızı kaçırılan Dündar ve bu olayların sorumlusu olarak Osman'ı gören Zöhre ile Batur nasıl bir plan yapacaklar? Sofia ve Helen'in peşine düşen Kalanoz'u bekleyen büyük sürpriz ne?

 

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle