GeriTelevizyon Kuruluş Osman 47. son bölüme damga vuran veda... İşte Kuruluş Osman son bölüm ve yeni bölüm fragmanı
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Kuruluş Osman 47. son bölüme damga vuran veda... İşte Kuruluş Osman son bölüm ve yeni bölüm fragmanı

Kuruluş Osman 47. son bölüme damga vuran veda... İşte Kuruluş Osman son bölüm ve yeni bölüm fragmanı

Kuruluş Osman son bölüm ekranı internetten yayınlandı. 24 Şubat Çarşamba akşamı ekranlara gelen Kuruluş Osman'ın 47. son bölümünde Osman Bey'in Nikola'yı ele geçirmek için kurduğu plan dikkat çekti. Malhun Hatun'un Osman Bey'e olan ilgisinden rahatsız olan Bala Hatun'un tavırları Kuruluş Osman 47. son bölüme damga vururken Selcan Hatun'un vedası merak uyandırdı. Tüm bu gelişmeler sonrası yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İşte, Kuruluş Osman 47. son bölüm ve yeni bölüm fragmanı.

Kuruluş Osman 47. bölümü ile 24 Şubat Çarşamba akşamı ATV ekranlarında diziseverler ile buluştu. Dizinin son bölümünde Malhun Hatun ve Bala Hatun arasında başlayan soğuk savaş dikkat çekti. Osman Bey tarafından görevlendirilen Selcan Hatun'un vedası ise izleyenleri şaşkına çevirdi. Öte yandan yeni bölüm fragmanında ise Dündar Bey'in söylediği sözler çarpıcı gelişmelerden oldu. 

KURULUŞ OSMAN SON BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI

Dizinin son bölümü sonrası yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. İşte fragmandan görüntüler;

KURULUŞ OSMAN 47. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Çömlekçi İdris’in obadaki hainlerin ismini veremeden infaz edilmesinin ardından hainleri ortaya çıkarmak için harekete geçen Osman Bey, Nikola’nın Konstantinopolis’e çağırıldığı bilgisi alır. Nikola’yı ele geçirmek için bir baskın planlayan ve savaş hazırlıklarına başlayan Osman Bey, bu kez avını elinden kaçırmamaya kararlıdır. Papa’nın ajanları Melik ve Süleyman bu istihbaratın Osman Bey’e ulaştığının bilgisini verince, Nikola, Osman Bey’i ters köşeye yatırmak için plan kurar.  

Targun’un ölümünün ardından Kumanların lideri haline gelen Göktuğ, kutsal emanetleri Nikola’ya götürerek onun güvenini kazanmaya çalışır. Çömlekçi İdris’in ölümünün ardından güvende olduğunu düşünen Dündar Bey yeni bir ittifak arayışına girer. Alpleriyle birlikte uç bölgesine gelen ve obası için yeni bir yurt bulmak için çalışan Malhun Hatun’a Osman Bey’in ilgisi Bala Hatun’u rahatsız eder. Malhun Hatun’un bey kızı tavrı Bala Hatun’la arasında soğuk rüzgarlar esmesine neden olur. 

Osman Bey, Nikola’yı alt edebilmek için nasıl bir taktik kuracak? Nikola, Osman Bey’i tuzağa düşürebilecek mi? Bizans kuvvetleri ve Kayı alpleri arasındaki müthiş savaşın galibi kim olacak? Göktuğ, Nikola’nın güvenini kazanabilecek mi? Dündar Bey, yeni ittifakında aradığını bulabilecek mi? Malhun Hatun planlarını gerçekleştirebilecek mi? Malhun Hatun ve Bala Hatun arasında neler yaşanacak?

 

Bitcoin ve Ethereum ne kadar?

Bitcoin ve Ethereum ne kadar?

False