GeriTelevizyon Kuaförüm Sensin neden yok? Kuaförüm Sensin yeni bölüm ne zaman?
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Kuaförüm Sensin neden yok? Kuaförüm Sensin yeni bölüm ne zaman?

Kuaförüm Sensin neden yok? Kuaförüm Sensin yeni bölüm ne zaman?
Abone Olgoogle-news

Kuaförüm Sensin yeni bölüm olmaması nedeniyle pek çok izleyici tarafından araştırılan konu olmaya başladı. Kuaförüm Sensin neden yok sorusu ile detayları araştırmaya başlayan seyirciler, internet üzerinden detayları sorguluyor. Peki, Kuaförüm Sensin yeni bölüm ne zaman yayınlanacak? İşte, Kuaförüm Sensin yeni bölüm hakkında detaylı bilgiler

Kuaförüm Sensin neden yok sorusu program saatinde gündem konusu oldu. Kuaförüm Sensin’in yeni bölümler ile ekranda olmayacağı, programın yapımcısı tarafından açıklandı. İşte, o açıklama;

“Covid-19 (Koronavirüs) salgınından dolayı alınan tedbirler kapsamında yayınlarımıza bir süre ara verme kararı almış bulunmaktayız. Anlayışının için teşekkür ederiz…Mümkün olan ek kısa zamanda tekrar karşınızda olacağız sağlıkla kalmanız temennisiyle”

JÜRİ ÜYELERİ DEĞİŞTİ

Artık Best Of formatıyla eski yarışmacıların mücadele edeceği yarışmaya jüri üyeleri  Ayşegül Kartal ve Tuğba Özay veda etti. Kuaförüm Sensin'in jüri üyeleri Ayşegül Kartal ve Tuğba Özay artık yarışmada olmayacaklarını sosyal medya hesaplarından takipçileriyle paylaştı.

Ayşegül Kartal'ın açıklaması

"Canım sevdiceklerim beni seven, dinleyen, ailesinden biri gibi gören eleştiren, garip bulan ama çokça bağrına basan, herkese selam olsun pazartesi itibari ile yeni programda olmayacağım için buradan bir veda olsun yeni yollarda karşılaşmak tekrar kucaklaşmak dileğiyle hepinizi seviyorum"

Tuğba Özay'ın açıklaması

"KAMUOYUNA DUYURU ..!!! Değerli takipçilerim, biricik Tubistlerim, dostlarım, sevenlerim ve sevgili medya mensubu arkadaşlarım ...! Tam tamına 26 yıldır televizyon ve şov dünyasının içerisinde yüzlerce projenin içerisinde yer aldım. Sayısını anımsamadığım kadar çokça tv programı yaptım . Ben ekranda olmayı , sizlerle iletişim ve etkileşim içerisinde olmayı çok seviyorum . Sizlerden aldığım güzel enerjiler beni her daim ayakta tutuyor , moral veriyor . Son olarak bildiğiniz üzere Show Tv ekranlarında yayınlanan @kuaforumsensintv adlı yarışma programında jüri olarak görev yapmaktaydım. Yaklaşık 3.5 ay boyunca görevimi en iyi şekilde yapmaya gayret ettim . Gerek önerdiğim kostüm konseptleri gerekse konseptlere uygun giyim tarzımla birçoklarınız tarafından şahane yorumlar aldım. Programda yapmış olduğum konuşmalar kimileriniz tarafından çok beğenildi kimileriniz tarafından belki de eleştirildi . Kiminiz kızdınız kiminiz bağrınıza bastınız . Ama şunu hep hissettirdiniz ki sizler de beni, ekranda olmamı çok özlemiştiniz . Yarışma format değişikliğine gitmesinden sebep programdan ayrılmış bulunmaktayım . Bugünden itibaren Kuaförüm Sensin'de olmayacağım . @globalmedya Ailesi'ne çok teşekkür ederim ki böylesine keyifli bir projenin içerisinde yer aldığım İçin .. Gönlüm bir an önce başka bir tv programı içerisinde olup sizlerin karşısında olmaktan yana .. Son olarak programdan ayrılmamın sebebi kesinlikle geçirmiş olduğum mide kanamasıyla ilgili değildir .. Kaldı ki sağlığım da çok şükür çok iyi .. Ben güçlü ve dirayetli bir insanımdır . Bir o kadar da duygusal Yarışmacı arkadaşlarımızı çok sevmiş elimden geldiğince kırmamaya aksine cesaretlendirmeye öze göstermiştim. Kırdıysam da affola .. Jüri üyesi arkadaşlarımla da çalışmak çok keyifli çok eğlenceliydi. Tüm Global Medya çalışanlarına , tüm ekip arkadaşlarıma , izleyicilerime sonsuz teşekkürlerimle yeni projelerde ve sağlıklı günlerde görüşmek umuduyla"

 

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle