GeriTelevizyon Koca Koca Yalanlar dizisinin Sude'si Tuğçe Karabacak kimdir? Kaç yaşındadır?
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Koca Koca Yalanlar dizisinin Sude'si Tuğçe Karabacak kimdir? Kaç yaşındadır?

Koca Koca Yalanlar dizisinin Sude'si Tuğçe Karabacak kimdir? Kaç yaşındadır?

Koca Koca Yalanlar dizisinin ekibine dahil olan Tuğçe Karabacak, tanıtım görüntülerinde dikkat çeken isimlerden biri oldu. Tuğçe Karabacak, yeni projesinde Sude karakterini canlandıracak. Peki, Koca Koca Yalanlar’ın Sude’si Tuğçe Karabacak kimdir?

Kurt Seyit ve Şura, Uçurum, Aşk Laftan Anlamaz gibi projelerle tanınan Tuğçe Karabacak, 1987 yılında Isparta’da dünyaya geldi. Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Akademisi Moda Bölümü’nden mezun oldu. Çıplak Gerçek dizisi ile oyunculuğa başlayan Tuğçe Karabacak, Osman Sınav'ın yönettiği, Nurgül Yeşilçay, Ezgi Asaroğlu ve Tayanç Ayaydın’ın başrollerini canlandırdığı Aşk Kırmızı filminde Derya karakterine hayat verdi.

Koca Koca Yalanlar Sude

25 yaşında. Hoş, havalı, seksi, bekar bir kız. Anne babası küçükken ölmüş, teyzesi Refika ile yaşıyor. Sude tipik bir mahalle kızı. Hayattaki tek amacı yağlı bir kapı bulup evlenmek… Fakat bunun için koşulları uygun değil. Bulup bulabileceği en yağlı kapı maalesef Ahmet olacak. Sude iyi yaşamayı seviyor. Giydiğini yakıştırmasını biliyor. Ünlü bir giyim markasının mağazasında tezgahtar olarak çalışıyor. Hırslı, kurnaz ve bencil bir kız olan Sude, Ahmet’i Müjgan’dan koparmaya karar verir. Adamın parasını yiyip bitirmede de herhangi bir sakınca görmez.

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle