GeriTelevizyon Kiralık Aşk 65. bölüm 2. fragmanında Defne'den şaşırtan talep
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Kiralık Aşk 65. bölüm 2. fragmanında Defne'den şaşırtan talep

Kiralık Aşk 65. bölüm 2. fragmanında Defne'den şaşırtan talep

Kiralık Aşk yeni bölümü için heyecanlı bekleyiş sürerken 2 fragmanda birden geldi. Başrollerini Elçin Sangu ve Barış Arduç'un paylaştığı Kiralık Aşk yeni bölümünde Defne akıllara zarar bir çılgınlık yapıyor. Peki, Defne'nin çılgın teklifine, Ömer ne cevap verecek. Bunu gerçekten yapacaklar mı? Sinan ise gördüğü manzarayla kahroluyor! İşte, Kiralık Aşk 65. bölüm fragmanları ve daha fazlası!

Kiralık Aşk yayınlanan yeni fragmanlarıyla yine bomba gelişmelerin ipucunu verdi. Cuma günlerinin büyük bir keyifle izlenen romantik dizisi Kiralık Aşk'ın 65. bölüm fragmanında Defne ve Ömer aşkına ailelerin dahil olmasıyla işler karışırken Sinan, gördüğü manzarayla büyük bir şok yaşıyor. Peki, Kiralık Aşk 65. bölüm fragmanında başka neler yaşanıyor? İşte, Kiralık Aşk yayınlanan 65. bölüm fragmanı ve detaylar!

 Yeni bölümde Defne akıllara zarar bir çılgınlık yapıyor. Artık kaybedecek hiçbir şeyi yok. Sadece Ömer var aklında. Ömer'in hiç görmediği deli Defoyla tanışma zamanı geldi. Peki Kiralık Aşk 65. bölüm fragmanında başka neler yaşanıyor? Defne’nin vereceği karar ne? Gizemli duvar yazıları devam edecek mi? İşte, yeni bölümden detaylar!

YENİ BÖLÜMDE YAŞANACAKLAR

Defne akıllara zarar bir çılgınlık yapıyor. Artık kaybedecek hiçbir şeyi yok. Sadece Ömer var aklında. Ömer'in hiç görmediği deli Defoyla tanışma zamanı geldi. Karşısında çok farklı ve çılgın bir Defne var. Bakalım bir ipte iki cambaz neler yapıyormuş... Hangisinin daha cesur hangisinin daha gözü kara olduğunu görmenin vakti geldi. Aşk, git gide daha kavurucu bir hal alıyor. 

Diğer yanda, Sinan'ın derdi bambaşka... Pamir ise yolunu kaybetmiş durumda. İso fenalarda... Aşk acısı ve kafa karışıklığı, bütün erkekleri bir araya getiriyor. Hepsi birlikte balığa gidip, kafalarını dağıtmaya çalışıyorlar. Bu toplanmadan ise çok ilginç kararlar çıkacak. Her biri gidip hayatlarındaki düğümleri tek tek çözecek. 
En çarpıcı olanıysa, Ömer ve Defne'nin aldıkları karar... Defne'nin çılgın teklifine, Ömer ne cevap verecek. Bunu gerçekten yapacaklar mı? 

YENİ OYUNCU

Günebakan, Kertenkele gibi dizilerde oyunculuğu ile büyük ses getiren Murat Balcı, Seda Berensel dahil oldu. Genç oyuncu, ekranların sevilen dizisi Kiralık Aşk’ta, Seda’nın (Müjde Uzman) eski eşini canlandıracak.

 

Bitcoin ve Ethereum ne kadar?

Bitcoin ve Ethereum ne kadar?

False