Ketenpere filminin oyuncu kadrosunda kimler var? Ketenpere ne demek?

Güncelleme Tarihi:

Ketenpere filminin oyuncu kadrosunda kimler var Ketenpere ne demek
Oluşturulma Tarihi: Temmuz 05, 2019 16:44

2017 tarihinde vizyona giren komedi filmi Ketenpere, beyaz perdenin ardından, televizyonda seyirci ile buluşuyor. İzleyenleri gülmeye doyuracak olan Ketenpere, konusu ve oyuncu kadrosu ile göz dolduruyor. Bir dolandırıcılık hikayesinin anlatıldığı filmde Şafak Sezer, başrolde yer alıyor. Ketenpere filminin oyuncu kadrosunda kimler var? Ketenpere ne demek?

Haberin Devamı

Ketenpere filmi beyaz perde ardından televizyon izleyicileriyle buluşuyor. Bir dolandırıcılık hikayesi olan Ketenpere, 2 Kasım 2017 tarihinde vizyona girmişti. İşte, Ketenpere filmine dair bilgiler.

Ünlü komedyen Şafak Sezer’in hem oynadığı, hem de senaryosunu yazdığı Ketenpere, dizilerde figüranlık yapan ve kendi filmini çekmenin hayallerini kuran Kalender ve Vefa’nın eğlence dolu hikayesini anlatıyor. Kalender’i canlandıran Şafak Sezer’e kadroda Hakan Ural, Mehmet Esen, Serkan Şengül ve Elif Erdoğan eşlik ediyor.

Ketenpere ne demek?

1. düzen, dolap, hile, tuzak.
2. dolandırıcılık.

Konusu:

Kalender, bir akrabasının cast şirketinde çalışan ve arada dizilerde, filmlerde ufak roller alan bir figürandır. Uzatmalı sevgilisi İmge ile evlenme hayalleri kuran Kalender, akrabasının adının karıştığı bir mali suçu üzerine alınca cezaevine girer. Cezaevinde tanıştığı Vefa abi isimli bir mahkum, kısa sürede Kalender'i çok sever ve onu himayesine alır. Cezasını tamamlayan Kalender, cezaevinden çıkar ve eski yaşamına geri döner. Vefa'nın dışarıdaki adamları ona dışarıda da yardım ederler. Bir süre sonra Vefa da cezaevinden çıkar. Kalender, Vefa'nın yanına gider ve ona kendi cast şirketini kurmak ve film çekmek hayalinden bahseder. Vefa çok sevdiği Kalender'e yardım etmeye ve ona bir film çektirmeye karar verir.

BAKMADAN GEÇME!