GeriTelevizyon Kertenkele Yeniden doğuş 85. final bölümünde neler olacak?
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Kertenkele Yeniden doğuş 85. final bölümünde neler olacak?

Kertenkele Yeniden doğuş 85. final bölümünde neler olacak?
Abone Olgoogle-news

Kertenkele Yeniden doğuş finali olan 85. bölüm fragmanı ekranlardaki yerini aldı, renkli dizinin sonu nasıl yapacağına dair ilk ipuçları geldi. İkinci sezonunu 'Yeniden doğuş' ismiyle sürdüren dizinin final fragmanında dikkat çeken detaylar bulunuyor. Peki, Kertenkele ve Zehra'nın öyküsü nasıl bitecek? Yılmaz'ın kurduğu tuzak neleri değiştirecek? İşte, Kertenkele Yeniden doğuş 85. final fragmanı ve kısa bir özet!

Kertenkele "Yeniden Doğuş" yayınlanan 85. bölüm fragmanında aksiyon dolu dakikalar yer alacak. Ekranların herkes tarafından beğeniyle takip edilen dizisi Kertenkele "Yeniden Doğuş" final bölümüyle cumartesi akşamı ekranlarda olacak. Heyecan seviyesi yüksek olan dizi Kertenkele "Yeniden Doğuş" flaş bir karar alarak final yaptığını açıkladı. Peki, dizinin final bölümünde neler yaşanacak? İşte, Kertenkele "Yeniden Doğuş" 85. bölüm fragmanıyla sizlerle.

FİNAL BÖLÜMÜNDE NELER OLACAK

Kertenkele ve Zehra sonunda birbirlerine kavuşmuşlardır. Ama daha özlem bile gideremeden Yılmaz'ın Kertenkele ve Zehra'nın yaşadığını öğrenip peşlerine düştüğünü öğrenirler! Kertenkele ve Zehra sonunda evlenip mutlu olabilecekler midir yoksa Yılmaz kurduğu büyük tuzakla her ikisini de yakalayacak mıdır?

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANACAK

Maskeli Kız'la yüz yüze gelen Murat (Kertenkele) için işler umduğu gibi gitmeyecektir. Öte yandan Zeynep (Zehra), Murat'ın Ziya rolünde kendisini yakalamaya çalışan bir polis olduğunu düşünmektedir. Murat'ı kendisine aşık edip intikam almaya karar verir. Öte yandan Melis'e gelen bir telefonla Zeynep'in aslında Zeynep Şanlı olmadığı ortaya çıkar. Zehra'yı arayan Murat (Kertenkele) Zehra'nın kim olduğunu öğrenmek üzeredir...

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle