GeriTelevizyon Kertenkele 78. bölüm fragmanında gerçek ortaya mı çıkıyor?
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Kertenkele 78. bölüm fragmanında gerçek ortaya mı çıkıyor?

Kertenkele 78. bölüm fragmanında gerçek ortaya mı çıkıyor?

Kertenkele yeni bölüm fragmanı ile yine çok konuşulacak sahnelerin sinyalini verdi. Dizinin yeni bölümünde Kertenkele'nin kimliği ortaya mı çıkıyor. Akıncı, Kertenkele'nin kimliğini öğrenmekte karalı.. Peki başarılı olacak mı? Ayla ve Asiye'nin planı ne? İşte Kertenkele 'Yeniden Doğuş' 78. bölüm fragmanı ve bu bölümde yaşanacaklara dair detaylar haberimizde!

Kertenkele 'Yeniden Doğuş' 78 bölüm fragmanında merakla beklenen sorunun cevabı ortaya çıkıyor mu? Dizinin yeni bölüm fragmanında Kertenkele'nin kimliği ortaya mı çıkıyor.. Akıncı, Kertenkele'nin kimliğini öğrenmekte karalı.. Peki dizinin yeni bölüm fragmanında başka neler yaşanacak? İşte Kertenkele 'Yeniden Doğuş' 78. bölüm fragmanında meydana gelen olaylar!

KERTENKELE ' Yeniden Doğuş' 78. BÖLÜM FRAGMANINDA NELER YAŞANACAK?

Murat, Zeynep'in hayatını kurtarabilmek için ölümle yüz yüze gelmiştir. Zeynep ise Murat'a karşı kendini borçlu hissetmektedir ve Murat'ın iyileşme sürecinde Murat'a yoğun ilgi gösterir. Bu süreç ikiliyi yakınlaştıracaktır. Ancak, Zeynep'i Murat'tan kıskanan Yılmaz'ın ikiliyi baş başa bırakmaya hiç niyeti yoktur. Öte yandan Ateş, Akıncı'nın yüzünü görmüştür ancak yoğun bakımdadır. Yılmaz, Ateş'i konuşturup Akıncı'nın kimliğini öğrenmek istemektedir.

Öte yandan Ayla ve Asiye birlik olup Gizem'le Hicabi'yi ayırmak için harekete geçerler. Gizem ve Hicabi'yi zorlu bir süreç beklemektedir. Murat'ın, Kertenkele olduğundan şüphelenen Şevket ise Kertenkele'yi takip etmeye başlar. Ateş sonunda yoğun bakımdan çıkar. Yılmaz ve Murat, Akıncı'nın kim olduğunu öğrenmek için hastaneye gelirler. Akıncı'nın kimliği deşifre olmak üzeredir... Murat bunun olmasına izin verecek midir?

Zekâsı ve sıra dışı yetenekleri sayesinde İstanbul polisi tarafından bir türlü ele geçirilemeyen profesyonel bir hırsız olan Kertenkele'nin 'Hayatın yalan olsa da aşkın gerçek olsun' dedirten hikayesi… 

KERTENKELE KADROSUNA YENİ İSİM

Başrollerini Ahmet Kayakesen ve Asena Tuğal'in paylaştıkları atv'nin sevilen dizisi Kertenkele "Yeniden Doğuş"un oyuncu kadrosuna 78. Bölüm'den itibaren Buse Arslan Akdeniz, dahil oluyor. Arslan, dizide "Didem" karakterine hayat verecek.

Güzellik salonu sahibesi olarak karşımıza çıkacak olan başarılı ve güzel oyuncu, Murat komiseri ilk gördüğü anda etkilenen, genç ve güzel bir kadını canlandıracak. Güzel oyuncu Buse Arslan, "Birbirinden başarılı oyuncu kadrosu ve ilgi çekici konusuyla herkes tarafından sevilen, bir projenin içinde olduğum için çok mutluyum. Dizide canlandırdığım karakterle çok ortak özelliğim var. Karakterde ilk dikkatimi çeken, ikimizde de en belirgin özellik olarak, hissettiğimiz gibi yaşıyor olmamız oldu. Bende canlandıracağım karakter gibi, hayatımda hissettiğim şeyi yaparım. Ayrıca karakterin dobra yanı bana çok benziyor. Fakat ben bugüne kadar hiç böyle bir kadını oynamadım. Maskülen bir kızdan dişi bir karaktere geçtim. Canlandırdığım karakter ayakları yere basan, güzel ve dişi bir kadın" sözleriyle yeni rolünü ifade etti.

 

Bitcoin ve Ethereum ne kadar?

Bitcoin ve Ethereum ne kadar?

False