Kardeşlerim 54. son bölüme Ömer'in sinir krizi geçirmesi damga vurdu! İşte Kardeşlerim son bölümde yaşananlar

Kardeşlerim 54. son bölüme Ömerin sinir krizi geçirmesi damga vurdu İşte Kardeşlerim son bölümde yaşananlar

Kardeşlerim son bölüm izleme ekranı, 54. bölümün ardından internetten yayınlandı. Her cumartesi akşamı seyirci karşısına çıkan Kardeşlerim'in 28 Mayıs tarihli 54. son bölümünde Nebahat ve Ayla'nın Suzan’la işbirliği yapması dikkat çekerken, Şengül’ün Asiyeler için yaptığı sinsi plan çarpıcı gelişmelerden oldu. Dizinin final anında ise Şengül'ün kümesi yıktırmak isteyeceğini öğrenen Ömer'in sinir krizi geçirmesi ekranlara damga vurdu. İşte, kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için Kardeşlerim 54. bölüm full HD izleme ekranı ve son bölümde yaşananlar.

Haberin Devamı

Kardeşlerim 54. bölüm tek parça yayınlandı. ATV ekranlarında sevenleri ile buluşan Kardeşlerim'de bu hafta Sevgi Teyze'nin Suzan'la geçmişi merak uyandırırken, Akif’e karşı Suzan’la işbirliği yapan Nebahat ve Ayla'nın harekete geçmesi çarpıcı gelişmelerden oldu. Ömer'in Şengül'ü evden kovması haftaya dizide heyecanlı gelişmeler yaşanacağının sinyallerini verdi. Kardeşlerim son bölümü aşağıdaki ekrandan izleyebilirsiniz.

KARDEŞLERİM SON BÖLÜM İZLEME EKRANI

KARDEŞLERİM 54. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Eren kardeşler ile Şengül arasındaki ipler iyice gerilirken, bu durum kuzenlerin hayatına da yansır. Suzan’la işbirliği yapan Nebahat ve Ayla, Akif’e karşı harekete geçerken; Akif de çaresizce borçlarıyla mücadele etmek durumundadır. Gönül, Şengül’ün Asiyeler için yaptığı sinsi planı tersine çevirmek isterken, Sevgi Teyze de hiç beklemediği bir anda geçmişten gelen pişmanlığıyla karşı karşıya kalır. Şengül’ün yaptıklarına dayanamayan Ömer’in yaptığı hamle ise, herkesi şoke eder.

Haberin Devamı

KARDEŞLERİM YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Dizinin yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Fragmanın ilerleyen günlerde yayınlanması bekleniyor.

Haberle ilgili daha fazlası: