GeriTelevizyon Kanal D ekranlarında ilk kez yayınlanacak! Bebek Geliyorum Demez filminin oyuncuları kimler ve konusu ne?
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Kanal D ekranlarında ilk kez yayınlanacak! Bebek Geliyorum Demez filminin oyuncuları kimler ve konusu ne?

Kanal D ekranlarında ilk kez yayınlanacak! Bebek Geliyorum Demez filminin oyuncuları kimler ve konusu ne?

2018 yılında vizyona giren yönetmen koltuğunda Hakan Cigaoğlu’nun oturduğu Bebek Geliyorum Demez filmi Kanal D'de ilk kez izleyici karşısına çıkacak. Beste ve Alper çiftinin bebek haberi almasıyla hayatlarında başlayan değişimin eğlenceli olarak ele alındığı filmin oyuncu kadrosu ve konusu dikkat çekiyor. Peki, Bebek Geliyorum Demez filminin oyuncuları kimler ve konusu ne? İşte, filmle ilgili ayrıntılar.

Bebek Geliyorum Demez filmi beyaz perde ardından televizyon izleyicileriyle buluşuyor. Komedi türündeki film TV’de ilk kez Kanal D ekranlarında yayınlanacak. Peki, Bebek Geliyorum Demez filminin oyuncuları kimler? İşte Kanal D ekranlarının sinema kuşağında yer alan Bebek Geliyorum Demez filminin oyuncuları ve konusu …

Yönetmen koltuğunda Hakan Cigaoğlu’nun oturduğu romantik komedi türündeki film Bebek Geliyorum Demez 2018 yılında vizyona girdi. Genç bir kadının aniden hamile kalmasıyla gelişen olayları anlatan Bebek Geliyorum Demez’in oyuncu kadrosunda Başak Parlak, Ali İl, Cezmi Baskın, Seray Gözler, Sema Atalay, Mehmet Ali Kaptanlar ve Feride Çetin yer alıyor.

FİLMİN KONUSU

Kurumsal hayattan kurtulup başarılı bir yazar olmak isteyen Beste, hiç beklemediği bir anda hamile olduğunu öğrenir. Bu küçük sürpriz sadece Beste ve Alper’in değil, takıntılı ailelerinin ve birbirinden garip arkadaşlarının da hayatlarını etkileyecektir. Beste bir yandan mide bulantıları, hormon atakları, uyku basmalarıyla dolu hamilelik serüveniyle baş ederken bir yandan hayallerine kavuşabilecek midir?

Bitcoin ve Ethereum ne kadar?

Bitcoin ve Ethereum ne kadar?

False