GeriTelevizyon Kalp Atışı’nın İpek’i Merve Çağıran kimdir? Kaç yaşındadır?
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Kalp Atışı’nın İpek’i Merve Çağıran kimdir? Kaç yaşındadır?

Kalp Atışı’nın İpek’i Merve Çağıran kimdir? Kaç yaşındadır?

Kalp Atışı'nın İpek'i Merve Çağıran kimdir sorusu birçok dizisever tarafından en çok merak edilen ve araştırılan konular arasında yer almaya başladı. Bir dönem adı Cem Yılmaz ile aşk dedikodularına karışan Merve Çağıran, Kalp Atışı dizisiyle tekrar gündemdeki yerini aldı. Eğlenceli ve renkli yapısıyla diziseverlerin dikkatini çeken Merve Çağıran kimdir? Kaç yaşındadır? İşte detaylar.

Genç oyuncu Merve Çağıran, Kalp Atışı dizisinin kadrosuna dahil oldu. En son çok konuşulan Fi dizisinde rol alan Merve Çağıran, yeni dizisinde İpek karakterine hayat verecek. Peki Kalp Atışı’nın İpek’i Merve Çağıran kimdir?

Bir dönem adı Cem Yılmaz ile aşk dedikodularına karışan Merve Çağıran 1992 yılında Balıkesir'de doğdu. Türk Oyuncu 35,5 sanat merkezinde eğitim aldı. 2010 yılında Tek Türkiye adlı dizi ile oyunculuk kariyerine adım attı. Farklı projelerde yer alan oyuncu, 2015 yılında Tatlı Küçük Yalancılar dizisi ile asıl çıkışını yaptı. Bensu Soral, Şükrü Özyıldız, Büşra Develi, Burak Deniz, Melisa Şenolsun, Dilan Çiçek Deniz, Beste Kökdemir ile birlikte başrolü paylaştı. 2016 yılında "Aşk Laftan Anlamaz" adlı dizide Hande Erçel, Burak Deniz, Özcan Tekdemir gibi isimlerle çalışan Merve Çağıran, en son dijital platform üzerinden yayınlanan ve çok konuşulan Fi dizisinde Ceren karakterine hayat verdi. Genç oyuncu Ozan Güven ile çektiği cesur sahnelerle dikkatleri üzerine çekti.

 

En lezzetli yemek tarifleri burada

False