Kalk Gidelim'in 69. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Son bölümde neler yaşandı?

Kalk Gidelimin 69. bölüm fragmanı yayınlandı mı Son bölümde neler yaşandı

TRT1 ekranlarında cumartesi akşamları yayınlanan komedi dizisi Kalk Gidelim, 27 nisan tarihinde 68. bölümü ile sevenleriyle buluştu. Kalk Gidelim'in yayınlanan 68. bölümünde Seyfettin ve Mustafa Ali, Meryem’in üvey olduğunu öğrenerek şok geçirdiler. Dizinin yayınlanan son bölümünün ardından Kalk Gidelim hayranları 69. bölüm fragmanının yayınlanıp yayınlanmadığını sorgulamaya başladı. Peki, Kalk Gidelim'in 69. bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte merak edilenler.

Haberin Devamı

Yıllarca zengin bir hayat yaşadıktan sonra iflas edip baba ocağına dönen evli çiftin öyküsünü konu alan TRT1'in ilgiyle takip edilen dizisi Kalk Gidelim'in yeni bölümü ile ekranlara geldi. Dizinin 27 Nisan tarihinde yayınlanan 68. bölümünde Canberk ve Sinan, Veli’den vetoyu yedikten sonra Nehir’e yaklaşmaları oldukça sıkıntılı bir hal aldı. Peki, Kalk Gidelim'in 68. bölümünde başka neler oldu? Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte, o konuyla ilgili merak edilenler.

Dizinin yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Fragman yayınlanır yayınlanmaz haberimize eklenecektir.

KALK GİDELİM'İN 68. BÖLÜMÜNDE NELER OLDU?

Seyfettin ve Mustafa Ali, Meryem’in üvey olduğunu öğrenirler ve bu sırrı saklamaları gerekir. Bu bilginin şokunu hazmetmeye çalışırlarken İnsaf, köyde yanlış ilaçlama yapar ve bazı sokaklardaki evler mecburen boşaltılmak zorunda kalır. Köyün bir kısmı mecburen göl kenarında çadır kampı kurarlar. Çadır kampında Seyfettin ve Mustafa Ali, Meryem’in evlatlık olma meselesini konuşurlarken bir anda Halil ve Ercan’ı fark ederler. Acaba duydular mı diye tedirgin olup yoklama çekerler. Özellikle Ercan duymamalıdır çünkü duyarsa Meryem’in elindeki servetin gideceğini düşünüp Meryem’i terk edebilir diye düşünürler.
Canberk ve Sinan, Veli’den vetoyu yiyince Nehir’e yaklaşmaları oldukça sıkıntılı bir hal alır. Bunun için çok ince çalışmalar yapmalıdırlar. Fakat Nehir’i gözlerlerken Nehir’in bambaşka planlar içinde olduğunu öğrenirler.

Haberin Devamı

Şakir ise futbol takımının borcundan sebep eve gelen ihtar kağıdını Dudu’ya göstermeden almanın peşindedir. Yalnız kağıdın nerede olduğunu bilemez ve bulmaya çalışırken hiç beklenmedik bir yerde çıkacaktır.

Seyfettin ve Mustafa Ali, Meryem’in üvey olduğu sırrını saklayabilecekler mi? Nehir, Canberk ve Sinan’a nasıl bir plan hazırlıyor. Şakir borcundan dolayı eve gelen ihtar kağıdını Dudu görmeden bulabilecek mi?