GeriTelevizyon Kadın dizisinin yeni sezonu ne zaman hangi gün yayınlanacak? İşte Kadın dizisinin yeni sezon tarihi
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Kadın dizisinin yeni sezonu ne zaman hangi gün yayınlanacak? İşte Kadın dizisinin yeni sezon tarihi

Kadın dizisinin yeni sezonu ne zaman hangi gün yayınlanacak? İşte Kadın dizisinin yeni sezon tarihi

Kadın dizisinin yeni sezon tarihi merak konusu oldu. Pek çok dizinin eylül ayında sezonun açılışını yapması Kadın dizisinin takipçilerini de beklentiye soktu. Öldü sandığı eşinin ardından iki çocukla yaşam mücadelesi veren Bahar'ın öyküsünü anlatan dizi, haziran ayında sezona ara vermiş, Doruk ve Sarp'ın karşı karşıya geldiği anlar ekrana kilitlemişti. Kadın dizisinin yeni bölümü bugün yayınlanacak mı? Yeni sezon ne zaman başlayacak?

Kadın dizisinin yeni sezon ilk bölüm fragmanı ardından tarih bilgisi de geldi. Özge Özpirinçci ve Caner Cindoruk’un başrollerini üstlendiği Kadın dizisi 2. sezon 1. bölümü için sayılı gün kaldı. Peki, Kadın dizisinin yeni sezon ilk bölümü ne zaman?

Dram yüklü senaryo örgüsüyle duygu seli yaşatan Kadın dizisinden beklenen haber geldi. Haziran ayında ekran macerasına ara veren dizinin yayın tarihi resmen belli oldu. Kadın yeni sezonun açılışını 2 Ekim Salı günü 33. bölümüyle yapacak.

Enver’in hastaneye kaldırıldığını öğrenen Bahar büyük bir yıkım yaşadı. Sarp ile karşılaşan Hatice ise bütün suçun Sarp’ta olduğunu düşünüyordu. Bahar, Arif’in itirafından sonra ona daha yakın davranmaya başladı. Arif’in ise Bahar’a olan sevgisi ise her geçen gün daha da arttı. Şirin babasının başına gelenlerden dolayı kendini suçladı. Sarp’ı kaybetmekten korkan Pırıl, tüm olanlardan sonra Sarp’ı tekrar Amerika’ya gitmek için ikna etmeye çalıştı ancak sezon finalinde hem ekran başındakileri hem de Doruk’u şaşırtan bir gelişme yaşandı. Doruk ve Sarp’ın karşılaşmasının ardından neler yaşanacağı Kadın’ın 33. bölümünde belli olacak.

False