İyilik 5. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İyilik son bölümde Damla ve Neslihan öldü mü?

İyilik 5. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı İyilik son bölümde Damla ve Neslihan öldü mü

İyilik dizisi yeni bölüm fragmanı son bölümün ardından merak konusu oldu. Cuma akşamları seyirci karşısına çıkan İyilik'in 20 Mayıs tarihli 4. son bölümünde Murat ve Damla’yı öpüşürlerken gören Neslihan’ın gerçeklerle yüzleşmesi dikkat çekerken, Damla'nın Neslihan'a hamile olduğunu söylemesi ekranlara damga vurdu. Dizinin final anında ise Damla ve Nesliman'ın kazası heyecan dolu anlara neden oldu. Peki, İyilik 5. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte, ayrıntılar.

Haberin Devamı

İyilik 4. son bölüm ekranlara geldi. Fox TV'de seyirci karşısına çıkan İyilik dizisinde bu hafta Murat'ın ayrılmak istemesiyle karşılaşan Damla'nın hamile olduğunu söylemesi dikkat çekti. İhanet ile yüzleşen Neslihan'ın Damla ile arabada giderken kaza yapmaları akıllara, Damla ve Neslihan öldü mü? sorusunu getirdi. Ancak İyilik 6-. yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı.

İYİLİK YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Dizinin yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Fragmanın ilerleyen günlerde yayınlanması bekleniyor.

İYİLİK 4. SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Lansman gecesi Murat ve Damla’yı öpüşürlerken gören Neslihan’ın yaşadığı ihaneti inkar etmesi artık mümkün değildir… Peki bu durumla nasıl yüzleşecektir? Annesi Şahika gibi ailesi uğruna bu ihaneti affedecek midir yoksa Koray’ın tavsiye ettiği gibi kendisinden başkasını düşünmeden mi hareket edecektir?

Haberle ilgili daha fazlası: