GeriTelevizyon İstanbullu Gelin son bölümün ardından yeni fragman şaşırttı
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

İstanbullu Gelin son bölümün ardından yeni fragman şaşırttı

İstanbullu Gelin son bölümün ardından yeni fragman şaşırttı

İstanbullu Gelin dizisinin yeni bölüm fragmanı kısa sürede yayınlandı, Esma Sultan’ın akıbeti belli oldu. İstanbullu Gelin’in son bölümünde Süreyya ve Faruk bebek heyecanı yaşamış, hiç istemediği gelinin sözleri ardından fenalaşan Esma Sultan yere yığılmıştı. Peki, yeni bölümde neler olacak? İşte, İstanbullu Gelin yeni bölüm fragmanı ve ilk ipuçları!

İstanbullu Gelin dizisi dün akşam nefes kesen bir bölümle izleyici karşısına çıktı. Dizinin son bölümüne Süreyya ve Faruk’un bebek heyecanı damga vururken finalde yaşananlar şok etkisi yarattı. Hiç istemediği gelininden bir torun sahibi olacağını öğrenen Esma Sultan, haberin şaşkınlığını atlatamadan Süreyya’nın sözleriyle fenalaştı. Şimdi ise gözler İstanbullu Gelin 7. bölüm fragmanında! Fragmanda gözlerini açtığı görülen Esma Sultan,  Süreyya’nın  sözleri nedeniyle fenalaştığını anlatacak mı? Adem ve Faruk arasında neler olacak? Faruk, eski aşkıyla karşılaşacak mı? İşte, İstanbullu Gelin yeni bölümünden ilk görüntüler!

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Adem Sezgin, Boran Konağına girmiş kendini taktim etmiştir. Faruk’un her yerden soruşturduğu rakibi sofrasındadır. Yeni komşuları olarak karşısına çıkan Adem’in, rakip firma sahibinden çok daha fazlası olduğunu anlayan Faruk öfkesine hakim olmakta zorlanır. Yemek masasında Adem ile Faruk arasında yaşanan soğuk savaştan tüm konak nasibini alır.

Faruk’un, asıl bilmediği ise Esma Hanım’ın aralarına girdiği eski aşkı Begüm’ün Bursa’ya dönmüş olmasıdır. Süreyya ve Faruk arasında aşkın tekrar güçlendiği bir dönemde, gelen bu misafir bütün geleceklerini etkileyecektir. Esma Sultan ise Kıymet’ten duyduklarıyla bütün oklarını İpek’e çevirir. Konağın kıymetli gelini İpek, Esma Sultan’ın onun için hazırladığı büyük sürprizle, hayatının dönüm noktasını yaşar…

Süreyya ve Faruk’un hayatlarının en mutlu günü ise beklenmedik bir gelişme ile kabusa dönüşür. 

İSTANBULLU GELİN'DE DEĞİŞİKLİK

Yapımcılığını O3 Medya'nın üstlendiği, yönetmenliğini Zeynep Günay Tan ve Deniz Koloş'un yaptığı, başrollerini Özcan Deniz ve Aslı Enver'in paylaştığı İstanbullu Gelin'in senaristi değişti. Ali Aydın ve ekibinin yazdığı diziyi 7. bölümden itibaren Deniz Akçay ve ekibi devraldı.

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI

Esma Sultan, Faruk’un sınırlarını zorlayacak büyük hamlesini yapar. Önüne boşanma protokolü konulan Süreyya ise bunun hesabını Faruk’a sorar. Ancak bu hamle hiç de Esma Hanım’ın beklediği gibi sonuçlanmaz. 

Faruk ve Süreyya Bursa’daki yeni hayatlarında Esma Sultan’la mücadele ederken Adem dört bir koldan Boran ailesini kıskacına alır. Başta Süreyya olmak üzere, Fikret’le kurduğu arkadaşlığı kademe kademe ilerletir. Annesi Reyhan’sa artık Esma’nın tam karşısındadır. 

Yeni yaşamına alışmaya çalışan Süreyya, eski hayallerini Bursa’da hayata geçirmek için adım atar. Can dostu Dilara’yla başlamak istediği bu yolculuk, Süreyya’nın başına yeni problemler açar.

İpek hala Fikret’ten kaçmaya devam ederken, bu sır konak içinde yayılmaya başlar, Kıymet’in kızını korumak için verdiği nasihatler İpek’in başını daha da büyük derde sokar. 

Fikret otogardaki şirket sahibinin Adem olduğunu büyük açılışta öğrenir. Yeni rakiplerinin kim olduğunu araştıran Faruk’un, aradığı tüm soruların cevabı ise hiç beklemediği bir anda üstelik Boran konağında karşısına çıkar.

 

En lezzetli yemek tarifleri burada

False