GeriTelevizyon İstanbullu Gelin 4. bölüm fragmanı: Süreyya ve Faruk boşanacak mı?
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

İstanbullu Gelin 4. bölüm fragmanı: Süreyya ve Faruk boşanacak mı?

İstanbullu Gelin 4. bölüm fragmanı: Süreyya ve Faruk boşanacak mı?

İstanbullu Gelin dizisinin yeni fragmanı ekranlarda dönmeye başladı. Çifte düğünde yaşanan felaketin ardından yaşanacaklara dair ipucu veren fragmana Sürreyya'nın elindeki boşanma protokolü damga vurdu. Peki, en mutlu günleri kabusa dönen Süreyya ve Faruk boşanacak mı? Esma Sultan amacına ulaşacak mı? İstanbullu Gelin 4. bölümünden ilk görüntüler detayda!

İstanbullu Gelin dizisinin bu hafta yayınlanacak olan 4. bölüm fragmanı ekranlara geldi. Dizinin yeni bölümünde yaşanacak heyecanlı anlar fragmanda kendini gösteriyor. Peki İstanbullu Gelin 4. bölümde neler yaşanacak? İşte yeni bölüm fragmanında meydana gelecek olaylar

Boranlar’ın çifte düğününde patlayan silahın bedelini Süreyya çok ağır öder. Ömer’in düğünü basması, başta Esma Sultan’ın bu evliliği derhal bitirilmesiyle ilgili haklılığını ispatladığı gibi Süreyya’nın iyi niyetiyle engel olmadığı felaket, Faruk’la arasında büyük kavgaların sebebi olur.

Faruk olanlara rağmen Süreyya’nın masumiyetine inanır ve tüm ailesine karşı Süreyya’nın yanında durur. Ama İpek’in felakete dönen düğünü için Süreyya’ya ödetmek istediği bedel Faruk ve Süreyya aşkında büyük kırılmalara neden olur. Fikret deli gibi âşık olduğu İpek’e kavuşmuş, buna rağmen sevdiği kadına dokunamamıştır. Âdem ise Fikret’i oltaya takarken, Süreyya’yı da intikam oyununa dâhil edecek yeni adımlarını atar. Âdem’in kumpasıyla Esma Sultan’ın önüne yem olarak düşen Süreyya, kendisine çekilen rest karşısında ne yapacağını bilemez. Bu defa arkasında kendisine inanan Faruk da yoktur üstelik.

Aslı Enver’den 'İstanbullu Gelin' için yeni şarkı

Süreyya, Fikret Kızılok’un ‘Fark etmeden’ adlı şarkısını deliler gibi sevdiği büyük aşkı Faruk için söylüyor.
Yayınladığı ilk günden itibaren izleyicinin büyük beğenisini kazanan “İstanbullu Gelin” dizisinin Süreyya’sı Aslı Enver, Cuma akşamı ekrana gelecek 3. Bölümde Fikret Kızılok’un ‘Fark etmeden’ şarkısını seslendirdi. Faruk ve Süreyya’nın romantizm dolu sahnelerini buğulu sesi ile renklendiren Aslı Enver, oyunculuğunun yanı sıra dizi için seslendirdiği şarkılarla da büyük beğeni topluyor. İlk olarak Sezen Aksu’dan ‘Çocuklar gibi’ şarkısını söyleyen Aslı Enver bu kez Fikret Kızılok’un ‘Fark etmeden’ şarkısıyla izleyicinin karşına çıktı.

Konaktaki yeni hayatına alışmaya çalışan Süreyya Boran, artık bütün şarkılarını tutku ile bağlı olduğu kocası Faruk’un için seslendirirken, aşkları Esma Hanım tarafından sürekli sınanan çift her şeye rağmen birlikte mutlu olabilecek mi? Güçlü oyuncu kadrosu ve sürpriz dolu gelişmelerle İstanbullu Gelin Cuma akşamı Star'da...

İstanbullu Gelin son bölümünde neler yaşanmıştı?
Esma Sultan, Süreyya’yı konaktan göndermek için en büyük hamlesini yapıyor. Esma Sultan, Faruk’un evlilik kararından vazgeçmemesi üzerine, Süreyya’yı konaktan göndermek için en büyük hamlesini yapmıştır. Boran Konağına gelin girecekse o gelin Esma Sultan’ın seçtiği kişi dışında kimse olmaz.

Fikret, yıllardır âşık olduğu İpek’le evlenecek olmasının mutluluğunu yaşarken, Faruk, Esma Sultan’a aldığı bu kararın hesabını sorar. Esma Sultan, Boran ailesinin itibarına uygun gelini bütün Bursa’ya duyurmak için hazırlıklara çoktan başlamıştır. Süreyya ve Faruk tüm bu olayların içinde aşklarını dolu dizgin yaşar. Esma Sultan konak düzeni, ailenin gelenek ve görenekleriyle genç kadını bir taraftan ezip, diğer taraftan Boran ailesi gelini olma yöntemleriyle sınarken, Süreyya kolay lokma olmadığını, gücünü Faruk’a olan aşkından aldığını her fırsatta ispatlar.

Boran Konağında Fikret ve İpek’in evlilik hazırlıkları tüm hızıyla devam ederken, Senem’in İstanbul’dan ani gelişinin sebebi bu hazırlıklara gölge düşürür.Esma Sultan’ın Boran adının şanına yaraşır düğün hazırlıklarını, özellikle Süreyya’yı hiçe sayarak sürdürürken Düğününe düşen bomba, Boran ailesinin büyük felaketi olarak geceye damgasını vurur…

En lezzetli yemek tarifleri burada

False