GeriTelevizyon Hızlı ve Öfkeli 8 oyuncuları kimler? Hızlı ve Öfkeli 8 nerede çekildi?
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Hızlı ve Öfkeli 8 oyuncuları kimler? Hızlı ve Öfkeli 8 nerede çekildi?

Hızlı ve Öfkeli 8 oyuncuları kimler? Hızlı ve Öfkeli 8 nerede çekildi?

Aksiyon ve macera tutkunlarının merakla beklediği Hızlı ve Öfkeli 8 filmi televizyonda ilk kez izleyici karşısına çıktı. Hızlı ve Öfkeli serisinin sonuncu filmi, oyuncu kadrosu ve çekildiği mekanla da ilgi gördü. Peki, Hızlı ve Öfkeli 8 oyuncuları kimler? Hızlı ve Öfkeli 8 nerede çekildi? İşte, filmle ilgili merak edilen ayrıntılar.

Hızlı ve Öfkeli 8 filmi beyaz perde ardından televizyon izleyicileriyle buluşuyor. Tüm dünyada büyük bir kitle tarafından ilgi gören serinin sekizinci filminin yönetmen koltuğunda F. Gary Gray'in oturuyor. Peki, Hızlı ve Öfkeli 8 nerede çekildi? Hızlı ve Öfkeli 8 oyuncuları kimler?

13 Nisan 2017 tarihinde vizyona giren Hızlı ve Öfkeli 8 TV’de ilk kez yayınlanıyor. Dom yüzünden başı belaya giren ekibin maceralarını anlatacak olan Hızlı ve Öfkeli 8’in oyuncu kadrosunda Vin Diesel, Dwayne Johnson, Jason Statham,Charlize Theron, Lucas Black ve Kurt Russell gibi isimler alıyor. Filmin senaryosunu ise Chris Morgan kaleme aldı.

Bir bölümü Küba'da geçen filmin görüntülerinde 1956 model Ford Fairlane ve 1941 model Chevrolet Fastback gibi birçok klasik model yer alıyor.

HIZLI VE ÖFKELİ 8 KONUSU

Suça bulaşmış olan ekip artık sakinleşmiş ve suçtan uzak bir hayat yaşamak istediklerine karar vermişlerdir. Dom ve Letty evlenip balayına giderlerken Brian ile Mia da emekli olmaya karar vermiştir. Dünya turu yapan ekip her ekip üyesinin temize çıkmasıyla birlikte normal hayatlarına geri döner. Ancak, gizemli bir kadın olan Chiper, Dom’u hedef almış durumdadır. Dom'u tekrar suça bulaşmaya ikna eden Chiper, Dom'u sevdiği ve güvendiği insanlardan da ayıracaktır. Artık Dom'u durdurmanın tek yolu ekibin geri kalanının onun peşine düşmesidir...

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle