GeriTelevizyon Hekimoğlu 9. bölüm izle! Hekimoğlu son bölüm kesintisiz ve tek parça izle
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Hekimoğlu 9. bölüm izle! Hekimoğlu son bölüm kesintisiz ve tek parça izle

Hekimoğlu 9. bölüm izle! Hekimoğlu son bölüm kesintisiz ve tek parça izle

Hekimoğlu son bölüm ile tüm gözleri üzerine çekti. 13 yaşındaki bir çocuğun hastalığına teşhis koymak için mücadele eden uzmanlar şarbon teşhisinde bulunmuştur. Hekimoğlu ise her zaman olduğu gibi olaylara farklı bir yaklaşım içerisindedir. İşte, heyecan dolu son bölümü ile Hekimoğlu kesintisiz ve tek parça izleme imkanı ve detaylı bilgiler

Ekranların sevilen dizisi Hekimoğlu salı akşamı heyecan dolu bir bölümle diziseverlerin karşısına çıktı. Hekimoğlu'nun 25 Şubat Salı akşamı yayınlanan 9. bölümünde 13 yaşındaki Ali'nin şarbona işaret eden hastalığının teşhis edilmesi damga vurdu. Hekimoğlu ve ekibinin Ali'nin hastasıyla ilgili şüpheleri izleyenleri meraklandırdı. Hekimoğlu'nun son bölümünü izleyemeyenler,  internet üzerinden 9. bölümle ilgili araştırmalarına hız verdi.  İşte, Hekimoğlu 9. bölüm kesintisiz ve tek parça izleme linki.

HEKİMOĞLU'NUN SON BÖLÜMÜNDE NELER OLDU?

Valide Atik Eğitim ve Araştırma Hastanesine yatırılan 13 yaşındaki Ali’nin hastalığına teşhis konulamayınca dosyayı tıbbi tanı tedavi bölümü devralır. Ali arkadaşlarının düzenlediği ruh çağırma seansından sonra hastalanmıştır ve lanetlendiğine inanmaktadır. Ali’nin durumu gittikçe kötüleşirken, tüm bulgular şarbona işaret eder. 

Orhan, at yarışı izlemeye beraber gitmediği için Hekimoğlu’ndan bir ton laf işiteceğini düşünür. Fakat İpek, Hekimoğlu’nun Zeynep’le gittiğini söyler.  Bu haber gündeme bomba gibi düşer.  Öte yandan Emre’nin beklenmedik bir misafiri vardır.

Zeynep, Hekimoğlu ile arasında olanlara yanlış anlamlar mı yüklemektedir? İpek neden Zeynep’in hareketlerini gözlemlemektedir? Emre, Hekimoğlu ve Zeynep’in birlikte çıktığını duyunca ne tepki verecektir? Hastaneye yatan Ali sağlığına kavuşabilecek midir? Yoksa gerçekten lanetlenmiş olabilir mi?

10. bölüm fragmanı yayınlandı;

Hastanenin bağışçılarından biri olan Vahap Ergün, yönetim kurulu başkanı olarak göreve başlar. İpek ile hastaneyi gezerken gözüne Hekimoğlu çarpar. Önlük giymemesi dikkatini çeker. Ardından Hekimoğlu ile tanışmak için onun yanına gider ve durum karşısında şaşkınlığını gizleyemez. Hekimoğlu'nun da onun hakkında ilginç teorileri vardır. Öte yandan yeni gelen vakada Hekimoğlu her zamankinden farklı olarak hastanın sözüne itimat etmek zorunda kalır. Zira kurulun karşısında vereceği yanıt hastane de başta olmak üzere herkes için kritik bir önem taşımaktadır.

Bitcoin ve Ethereum ne kadar?

Bitcoin ve Ethereum ne kadar?

False