GeriTelevizyon Hayrettin kimdir, kaç yaşında? Survivor 2021 yarışmacısı Hayrettin'in biyografisi ve hayatı
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Hayrettin kimdir, kaç yaşında? Survivor 2021 yarışmacısı Hayrettin'in biyografisi ve hayatı

Hayrettin kimdir, kaç yaşında? Survivor 2021 yarışmacısı Hayrettin'in biyografisi ve hayatı

Hayrettin'in hayatı Survivor'un ilk bölümüyle gündeme geldi. Survivor kadrosundaki Hayrettin merak edilen isimler arasında bulunuyor. Survivor 2021 sezonunda yer alan Hayrettin, Ünlüler takımı yarışmacıları arasında bulunuyor. İşte sosyal medyada yayınladığı ‘Kızsız Adam’ filmi ile ünlü olan Hayrettin hakkında bilgiler

Hayrettin, Survivor 2021 kadrosunda yer alıyor. Hayrettin’in kaç yaşında olduğu ve hayatı ile ilgili bilgiler yarışmanın izleyicileri tarafından yoğun ilgi görüyor. Ünlü isim Kalk Gidelim, İlk Öpücük, Vezir Parmağı, Gelecekten Bir Gün gibi yapımlarda rol almıştır. İşte 1 Ocak 1984 doğumlu Survivor Hayrettin hakkında bilgiler

SURVİVOR YARIŞMACISI HAYRETTİN KİMDİR?

Türk oyuncu, sunucu, komedyen Hayrettin, 1 Ocak 1984 tarihinde dünyaya geldi.

Eğitim hayatına Ahmet Hamdi Tanpınar İlköğretim Okulu’nda başladı. Hayrettin, üniversitede bölümü olan reklamcılığı okurken sınıftan bi’ grup arkadaşıyla videolar çekip internete koymaya başladı ve aynı zamanda üniversitenin tiyatro kulübünde arkadaşlarıyla beraber tiyatro çalışmalarında bulundu. 2009 senesinde arkadaşlarıyla sahneye koydukları ‘Kral Übü’ oyunu ile en iyi reji, en iyi kadın oyuncu ve en iyi erkek oyuncu ödülünü aldı. Hayrettin bu oyunda kral Übü karakteri ile İstanbul Belediyesi Kültür A.Ş tarafından en iyi erkek oyuncu ödülüne layık görüldü.

Üniversitenin son senesinde arkadaşlarıyla ‘Issız Adam’ı izlemeye gitti ve 1 hafta içinde o filmi tiye alan ‘Kızsız Adam’ı çektiler ve bu video o dönem önce internette, sonra televizyon ve basında geniş bir şekilde yer bulur. O videodan sonra Hayrettin sırasıyla ‘Turkcell’ reklam filmi, ‘Gelecekten Bir Gün’ sinema filmi, ‘Doritos’ reklam kampanyası ve kendi adını taşıyan ‘Hayrettin’ programını yaptı. 2010 senesinden sonra üniversiteler zincirinden oluşan, hatırı sayılır bir kitleye gösterilerde bulundu. 2013 yılında Harry isimli yarışma programını keyifle sundu.

2013 yılı Eylül ayında kendisini geliştirmek için 1 yıl Amerika’nın Los Angeles şehrinde yaşadı. Hayrettin, zaman zaman Ti’ye aldığı video paylaşımlarıyla gündeme geliyor.

Hayrettin, Kalk Gidelim, İlk Öpücük, Vezir Parmağı gibi projelerle yer almıştır.

False