GeriTelevizyon Hangimiz Sevmedik 29. bölüm fragmanında sürpriz karar
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Hangimiz Sevmedik 29. bölüm fragmanında sürpriz karar

Hangimiz Sevmedik 29. bölüm fragmanında sürpriz karar

Hangimiz Sevmedik yeni bölüm fragmanı yayımlandı. Sıcak ve samimi öyküsüyle tam bir aile dizisi olan Hangimiz Sevmedik 29. bölümüyle izleyici karşısına çıkacak. Yeni bölümde evlilik sürprizi yaşanacak. İlyas ve Şevval nikâh tarihlerini alıyorlar. Hangimiz Sevmedik yeni bölüm ipuçları detayda!

Hangimiz Sevmedik dizisinin yeni bölümü için sabırsızlık bekleyiş sürüyor. Başrollerinde Can Yaman, Selen Soyder, Cengiz Bozkurt , Altan Erkekli, Gül Onat, Deniz Oral gibi isimlerin yer aldığı Hangimiz Sevmedik yarın akşam 29. bölümüyle ekranlarda olacak. Peki, dizinin bu haftaki bölümünde neler yaşanacak? Evlilik kararını erken bir tarihe çeken Ayşen ve Şener'in nikah şahitleri kim olacak? İşte, Hangimiz Sevmedik yeni bölüm fragmanı ve özeti!

HANGİMİZ SEVMEDİK YENİ BÖLÜM ÖZETİ

İlyas ve Şevval nikah tarihlerini almışlardır. Emel haberi alınca yıkılır. Muhtarlığın kapısına bırakılan bebek mahallenin göz bebeği olacaktır. Yuvacık mahallesi herkesi bağrına bastığı gibi onu da bağrına basacaktır. Tarık ile Itır İlyas’ı yanlış kararından vazgeçirebilmek için bir plan yaparlar. Bu planı uygularken Adile ve Münir’den yardım alırlar.Öte yandan Ayşen ve Şener yazı beklemeden evlenmeye karar verirler. Yapacakları gizli nikahta Emel ve İlyas’tan şahit olmalarını isterler. Emel ile İlyas’ı birleştirme konusunda Adile ve Münir’in de bir planı vardır. Planı devreye sokarlar.

En lezzetli yemek tarifleri burada

False