GeriTelevizyon Hangimiz Sevmedik 21. bölüm fragmanında Itır ve Tarık ne yapacak?
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Hangimiz Sevmedik 21. bölüm fragmanında Itır ve Tarık ne yapacak?

Hangimiz Sevmedik 21. bölüm fragmanında Itır ve Tarık ne yapacak?

Hangimiz Sevmedik son bölümün ardından 21. bölüm fragmanı merak edildi. Münir ile Adile'nin tesadüfen gördükleri Tarık ve Itır, ne açıklama yapacaklarını bilemezler. İkilinin sevgili olduğunu düşünen Adile ise bu durum karşısında şok geçirmiştir. Hangimiz Sevmedik 21.bölüm fragmanında ikilinin bu durum karşısında neler yapacağı merak edilirken, sette yaşanan kavga sonrası Selen Soyder'in (Itır) diziden ayrılması gelişmelerin ne yönde olacağını merak ettirdi. İşte Hangimiz Sevmedik 21. bölüm fragmanı hakkında bazı bilgiler

Hangimiz Sevmedik 21. bölüm fragmanında Münir ve Adile gördükleri karşısında ne yapacağını şaşırıyor. Çocuklarını başbaşa yemek yerken gören ikili, Hangimiz Sevmedik 21. bölüm fragmanında bu durumun izahatını alacak. Adile'nin bu durumun kabul edilemez olduğunu düşünmesi üzerine genç çift ne gibi bir yaptırım uygulayacaktır? İşte Hangimiz Sevmedik 21. bölüm fragmanı ve diziden ayrılan Selen Soyder hakkında bazı bilgiler

YENİ BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Münir’in hafızası geri gelmiştir. Tuncay’dan o süre içinde olanları öğrenir. Tarık ile Itır’ın Münir’in durumundan haberleri yoktur. Karı koca rolüne devam ederek Münir’in yanına gelirler.

Yadigar’ın aklına gelen müthiş fikir Şener ve Ayşen’in işleri daha karışık hale getirmesine neden olur.

Şükriye İhsan’dan emekli olmasını ve ailesine vakit ayırmasını istemektedir. Belediye başkanı olmak isteyen İhsan’ın emekli olmaya niyeti yoktur. Bu yüzden tartışırlar. İkisi de evi terk eder. Onların bu kavgası yüzünden mahalleli ikiye ayrılır.

Başbaşa vakit geçirmeye fırsat bulamayan Tarık ve Itır yakaladıkları ilk fırsatta önce tiyatroya sonra yemeğe giderler. Ancak onları kötü bir sürpriz beklemektedir.

SELEN SOYDER (ITIR) DİZİDEN AYRILDI

BSK Yapım imzalı dizinin çekimlerinde iddiaya göre başrol oyuncuları Selen Soder ile Can Yaman arasında yaşanan ağız dalaşı kısa sürede üyümüş, bardaklar havada uçuşmuştu. Olayı araya giren yönetmen Metin Balekoğlu'nun sakinleştirdiği gündeme gelmişti. Daha sonraki günlerde ise yaşanan kavga sırasında çok öfkelenen Can Yaman'dan korktuğunu söyleyen Selen Soyder, sete korumayla gitmeye başlamıştı...

TRT 1 ekranında izleyici ile buluşan dizimiz ‘Hangimiz Sevmedik’ setinde başrol oyuncularımız Selen Soyder ve Can Yaman arasında yaşanan olumsuzluk sizlerin de bildiği gibi kamuoyuna yansımıştır. Konunun istenmeyen çeşitli manalara çekildiğinin saptanması üzerine kamuoyuna açıklama yapılması gereği duyulmuştur.

Hayatın her alanında olduğu gibi, bazen dizi setlerinde böyle anlaşmazlıklar olabilmektedir. Türkiye'nin kamu yayıncılığı yapmakla görevlendirilen tek yayın kuruluşu olan TRT’nin bir kanalı olan TRT 1’de yayınlanan dizimiz, büyük bir izleyici kitlesine hitap etmektedir. Kamu yayıncılığı bilinci ve sorumluluğu ile hareket eden TRT, tüm yayınlarını geçmişte olduğu gibi bugün de büyük bir titizlik ve özveriyle gerçekleştirmektedir. Biz de BSK Yapım olarak bu konuda büyük bir sorumluluk taşımaktayız. Dizimizde yaşanan her türlü olumsuzluğu, anlaşmazlığı ve haksızlığı kontrol altına almak ve önlemek zorundayız.

İki oyuncu arasında hukuka taşınmış bir anlaşmazlığın, arkasında kocaman bir ekip ve emek olan ‘Hangimiz Sevmedik’ dizi setinde huzuru bozacağı, performansı etkileyeceği düşüncesindeyiz.

Hem izleyicimize, hem de yayıncı kanalımız TRT’ye karşı duyduğumuz bu sorumluluk ile dizimizin başrol oyuncuları Selen Soyder ve Can Yaman arasında yaşanan ve yargıya intikal eden bu tatsız olay sebebi ile oyuncumuz Selen Soyder ile sözleşmemizi karşılıklı olarak feshetmiş bulunmaktayız.

Konunun doğru şekli ile yansıtılması konusunda iş birliğinizi rica eder, ülkemizin içinde bulunduğu bu üzücü dönemde ortaya çıkan bu durumdan ötürü üzgün olduğumuzu belirtiriz.

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Bütün mahalleli meydanda toplanmış Nejat ile sözleşme yapacakken Şener büyük bir sürpriz yaparak mahalleyi kurtarır. Şener bu hareketi ile başta Adile ve Münir olmak üzere bütün mahallenin takdirini kazanmıştır. Yuvacık sakinlerinin Şener’e bir sürprizleri vardır.

Diğer yandan Saim çiçeği çikolatasıyla Adile’yi Tarık’tan istemeye gelir. Saim’i Tarık’ın elinden zor alırlar. Münir de hadiseyi duyar kavga çıkar. Şener ve mahalle esnafı da olaya müdahil olur. Arbede esnasında yaşanan bir kaza ile Münir hafızasını kaybeder. Bu hafıza kaybı sonucu Yeşil ve Çam aileleri arasındaki dengeler tamamen değişecektir.

En lezzetli yemek tarifleri burada

False