GeriTelevizyon Hangimiz Sevmedik 19. yeni bölüm fragmanında Münir hafızasını yitiriyor!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Hangimiz Sevmedik 19. yeni bölüm fragmanında Münir hafızasını yitiriyor!

Hangimiz Sevmedik 19. yeni bölüm fragmanında Münir hafızasını yitiriyor!
Abone Olgoogle-news

Hangimiz Sevmedik 19. yeni bölüm fragmanında ekranlara içleri ısıtacak sahnelerle gelecek. İşe yaramaz kardeş Şener'in abisinin kafasına sert bir cisimle vurması, ortalığı bir anda karıştıracaktır. Hastaneye kaldırılan Münir, hafızasını yitirecektir. Hangimiz Sevmedik 19. bölüm fragmanında hafıza kaybı Münir'de başka yönlerin ortaya çıkmasına neden olmuş, aynı zamanda Adile'yi eşi gibi hissetmesine olanak tanımıştır. Peki Hangimiz Sevmedik 19. bölüm fragmanında bu durum ne kadar devam edecektir?

Hangimiz Sevmedik yayınlanan yeni bölüm öncesi 19. bölüm fragmanıyla izleyenlere oldukça hareketli bir bölüm izleteceğinin sinyallerini verdi. Ekranların herkes tarafından ilgiyle izlenen eğlenceli dizisi Hangimiz Sevmedik yeni bölümüyle pazartesi akşamı ekranlarda olacak. Sevilen dizinin yeni bölümünde ilginç dakikalar yaşanacak. Yeni bölümde Münir’den okkalı bir dayak yiyen Saim Adile’nin hatırına şikayetinden vazgeçer. Saim’in Adile’ye kur yaptığını Münir’in onu bu yüzden dövdüğünü öğrenen Tarık Münir’e minnettardır. İşte, Hangimiz Sevmedik 19. bölüm fragmanıyla sizlerle.

YENİ BÖLÜMDE NELER YAŞANACAK?

Münir’den okkalı bir dayak yiyen Saim Adile’nin hatırına şikayetinden vazgeçer. Saim’in Adile’ye kur yaptığını Münir’in onu bu yüzden dövdüğünü öğrenen Tarık Münir’e minnettardır.

Mahalleye döndüklerinde bir müteahhitin Yuvacık Mahallesinde site ve avm yapmak istediğini öğrenirler. Bu fikir mahalle sakinlerinin çoğunun hoşuna gitse de Münir ve Adile’nin fikrini önemserler.Mahallelinin çoğu gibi Tarık ve Itır da bu konuda fikir ayrılığına düşmüşlerdir. Tarık evlerin yıkılarak yerine daha modern ve Adile’nin yaşlılığında rahat edeceği bir ev yapılmasına sıcak bakarken Itır mahallenin yenilenmesi ile anıların yok olacağını düşünür.

Diğer yandan Emel’e kısmet vardır. Komşu Selma oğlu Mahmut ile Emel’i baş göz etmeye niyetlidir.

Şener müteahhitle konuşmaya gider. Yuvacık’ta site ve avm yapabilmesi için mahalleliyi ikna edeceğini söyler. Müteahhit onu işe alır.

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Herkes kayıp olan Adile ile Münir’i merak ederken onların keyfi yerindedir. Anne babalarının onlara nisbet yapmak için tatile çıktığını öğrenen çocuklar Adile ve Münir’e yokluklarında nasıl ayakta duracaklarını göstermeye kararlıdırlar. Onların yokluğunda herkes iş dağılımı yaparlar. Şener kahvehaneye göz kulak olacaktır. Hatta baba yadigarı kahvehaneyi kara geçirmek için yepyeni bir planı vardır. Tarık ve Itır hem evleri çekip çevirmenin hem de aile bireylerini kontrol altında tutmanın hiç de kolay olmadığını kısa zamanda anlayacaklardır.
Öte yandan Perran Şevket’e ruhunun yaşlı ve sıkıcı olduğunu söyleyerek hayatının hatasını yapar. Şevket gençleşmek için harekete geçer.
Sandal kıyıya vurduktan sonra bir otele sığınan Adile ve Münir hallerinden memnundurlar. Münir burada Adile’ye 36 yıl önce neden ortadan kaybolduğunu anlatmaya karar verir.

Emel ile İlyas yemek yemek için sözleşir . Ama hiç olmadık kişilere yakalanırlar.

Itır’a karakoldan gelen telefon herkesi şaşkına çevirir. Hiç beklenmedik bir nedenle Adile ve Münir karakola düşmüşlerdir.

 

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle