GeriTelevizyon Güvercin dizisi yayın akışında neden yok? Güvercin yeni bölüm ne zaman?
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Güvercin dizisi yayın akışında neden yok? Güvercin yeni bölüm ne zaman?

Güvercin dizisi yayın akışında neden yok? Güvercin yeni bölüm ne zaman?

Güvercin dizisinin yeni bölüm tarihi merak konusu oldu. Fragmanları yayınlanan dizinin yayın akışında yer almaması kafalarda soru işareti bıraktı. Ekran macerasında haftaları geride bırakan Güvercin dizisinin 1 Mart Pazar günü 12. Bölümüyle izleyici karşısına çıkması bekleniyordu. Peki, Güvercin yayın akışında neden yok, dizinin yeni bölümü ne zaman yayınlanacak?

En son 23 Şubat 2020'de izleyicilerle buluşan Güvercin'in yeni bölüm tarihi dizinin takipçileri tarafından merak ediliyor. Peki, Güvercin dizisi yayın akışında neden yok? Zülüf ve Kenan'ın imkansızlıklarla mücadele aşkını anlatan  Güvercin'in yeni bölüm ne zaman?

GÜVERCİN DİZİSİNİN YENİ BÖLÜMÜ NEDEN YOK?

Türkiye'yi yasa boğan şehit haberlerinin ardından bazı programlar ve diziler yayın akışından çıkarıldı. 1 Mart Pazar akşamı Güvercin dizisi yerine Pamuk Prenses ve Avcı 2 filmi yayınlanacak. Güvercin dizinin 12. bölümü 8 Mart Pazar günü izleyicilerle buluşacak. 

GÜVERCİN SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Zülüf’ün imzalayarak verdiği boşanma dilekçesini yırtan Kenan, sadece Zülüf’ü sevdiğini, bundan sonra da sadece Zülüf’le olmak istediğini söyler. Bunun üzerine Zülüf ve Kenan’ın önünde yeni bir yol belirmiştir. Sonunda ikisi için de bütün geçmişi bir kenara bırakıp, yaşamak istedikleri aşka taze bir heyecanla başlayabilme fırsatı doğmuştur. Ağabeyinin ölümünün bir kaza sonucu olduğunu öğrenen ve Kenan’ı affeden İpek ise, Antep’ten gidip gitmemek konusunda kritik bir noktadadır. Ökkeş’in, Nimet ve oğlu Mutlu ile güzel bir hayat kurma hayalleri Sosyal Hizmetler görevlilerinin Mutlu’yu götürmesiyle yıkılmıştır. Ancak Ökkeş Mutlu’yu geri almaya, Nimet’e sahip çıkmaya kararlıdır ve bunun için gereken adımları atarak herkesi şaşırtacaktır. Bedir ve ailesi Gaffur’un yardımıyla açtıkları mağaza sayesinde sonunda yeni bir hayata başlangıç yaptıklarını düşünmektedir. Torunlarını kucaklarına alacakları günü umut ve mutlulukla beklerken hiç umulmadık bir anda kendilerini büyük bir açmazın ve zorlu günlerin içinde bulacaklardır. Gaffur’un bir açığını bularak tutuklanmasını sağlayan Kevsa, kaybettiği gücü yeniden kazanmanın ve konağa dönmenin yollarını aramaktadır. Bunun için de bir anda önüne geliveren fırsatı kendi lehine çevirmekten çekinmeyecektir.

En lezzetli yemek tarifleri burada

False