GeriTelevizyon Görevimiz Tatil filmi ne zaman çekildi? Görevimiz Tatil'in oyuncuları kimdir?
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Görevimiz Tatil filmi ne zaman çekildi? Görevimiz Tatil'in oyuncuları kimdir?

Görevimiz Tatil filmi ne zaman çekildi? Görevimiz Tatil'in oyuncuları kimdir?

Görevimiz Tatil filmi oyuncuları kimler? 2018 yapımı olan Görevimiz Tatil filmi televizyonda ekranlara geliyor. Tipik bir ev kadını olan Türkan Mutlu'nun bir tatil yolunda ailesiyle beraber yaşadıklarını ele alan filmde, Demet Akbağ, Zafer Algöz, Deniz Altan gibi oyuncular yer alıyor. Görevimiz Tatil filmi çekildiği yer ve oyuncu kadrosuyla da merak ediliyor. İşte, Görevimiz Tatil'in oyuncuları, konusu ve çekildiği yerle ilgili ayrıntılar.

Murat Şeker'in yönetmenliğini yaptığı bir aile komedisi olan Görevimiz Tatil'de; yıllardır tatile gitmemiş bir ailenin Ege'de bir köye doğru yola çıkışlarını ve bu yolculukta yaşadıkları maceraları konu ediniyor. 

Demet Akbağ, Zafer Algöz, Deniz Altan, Ali Keçeli, Hakan Bilgin, Özlem Türkad, Filiz Ahmet, Sarp Akkaya, Yılmaz Gruda ve Enis Arıkan'ın rol aldığı "Görevimiz Tatil" komedi meraklılarının ilgisini çeken bir film. 2018 yapımı filmin konusu ise özetle şöyle:

"Tipik bir ev kadını olan Türkan Mutlu (Demet Akbağ), eşi Sıtkı Mutlu (Zafer Algöz) ve 2 çocuğuyla yaşamaktadır. Sıradan hayatından bıkan Türkan'ın zorlamasıyla hep beraber bir aile terapistine giderler. Onun yönlendirmesiyle de bir karavana atlayıp Antalya'ya tatile gitmek üzere yola çıkarlar. Ancak Yavaşlar köyü yakınlarında bir kaza yapınca buradaki köylülere bir süre misafir olmaları gerekecektir."

En lezzetli yemek tarifleri burada

False