Gelinim Mutfakta'da günün birincisi kim oldu? | 26 Mart puan durumu

Gelinim Mutfaktada günün birincisi kim oldu | 26 Mart puan durumu

Kanal D ekranlarında izleyiciyle buluşan yemek yarışması Gelinim Mutfakta'da heyecan hız kesmeden devam ediyor. Yarışmanın 26 Mart'ta yayınlanan bölümünde yarışmacılar gerildi. Gün sonunda bir kişi çeyrek altını kazanma şansı elde etti. Peki Gelinim Mutfakta'da günün birincisi kim oldu? İşte puan durumu...

Haberin Devamı

Kanal D ekranlarının sevilen gündüz kuşağı programı Gelinim Mutfakta bugün haftanın ikinci gününü geride bıraktı. Yarışmacılarına her gün çeyrek altın sevinci yaşatan Gelinim Mutfakta’nın yayınlanan son bölümünde sesler zaman zaman yükseldi. Peki, Gelinim Mutfakta’da gün birincisi kim oldu, puan durumu nasıl şekillendi?

Gelinim Mutfakta 54. Hafta bölümleriyle kaldığı yerden devam ediyor. 26 Mart tarihli Gelinim Mutfakta 267. Bölümünde; Burcu, Beyza'ya yangın söndürücü verince ortalık karıştı! Beyza, bir önceki bölümde yemeğini yaptığı sırada fırına koyduğu ekmekler yanmış, mutfak duman altı olmuştu. Bu bölümde ise Burcu, ona yangın söndürücü vererek o ana atıfta bulundu. Beyza, bu davranışı hoş karşılamadı ve sert tepki verdi. İkili arasında seslerin yükseldiği bir tartışma yaşandı. Öte yandan Reyhan Hanım ve Nazlı Hanım arasında torunlara takılmayan çeyrek altınların tartışması sürdü. Peki, Gelinim Mutfakta’da gün birincisi kim oldu, puan durumu nasıl şekillendi?

 PUAN DURUMU

Haberin Devamı

Gelinim Mutfakta 267. Bölümde gün birincisi olan yarışmacı 1 çeyrek altın kazandı! Gün toplamında kaynanalardan yüksek puanları Gülcan Ekinci ve Beyza Bitmiş aldı! Çeyrek altını ise 19 puanla Gülcan aldı. 15 puan toplayan Beyza, günü ikinci tamamladı.