Gelinim Mutfakta'da gün birincisi kim oldu? 28 Kasım puan durumu

Gelinim Mutfaktada gün birincisi kim oldu 28 Kasım puan durumu

Gelinim Mutfakta 183. bölümüyle haftayı ortaladı. Çeyrek altın için günün lezzetini en iyi şekilde hazırlamaya çalışan gelinler, kaynanaların verdiği puanlar üzerine sert bir tartışmaya girdi. Peki, Gelinim Mutfakta’nın yayınlanan son bölümünde gün birincisi kim oldu, çeyrek altını hangi gelin aldı?

Haberin Devamı

Kanal D’nin gündüz kuşağı programı Gelinim Mutfakta 37. hafta bölümleriyle kaldığı yerden devam ediyor. Günün yarışma konusu olan lezzet, kaynanalar tarafından beğenilmedi ve gelinler arasında tartışma yaşandı. Program sunucusu Fatih Ürek de yarışmacıların malzemeleri yeterince kullanmadığını söyledi. Gelinim Mutfakta 183. bölümde, Şennur-Elvan Biryol, İlhame-Hatice Cebiroğlu, Ziyafet-Elif Yeni ve Sevgül Kıroğlu-Cansu Şöhret çiftleri "kabak sarma" tarifiyle kayınvalidelerin karşısına çıktı. Peki, Gelinim Mutfakta’da bugün kim birincisi oldu?

Tüm kayınvalidelerden bir alan Hatice 4 puanla sonuncu, 10 puan toplayan Elif ikinci oldu. Gün birinciliğini ise 15 puan alan Elvan elde etti, Elif çeyrek altını son anda kaçırdı.