GeriTelevizyon Eylül Öztürk kimdir, eşi kim?
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Eylül Öztürk kimdir, eşi kim?

Eylül Öztürk kimdir, eşi kim?

Eylül Öztürk, sosyal medya üzerinden yaptığı eğlenceli paylaşımlarıyla adından söz ettirmeye devam ediyor. Oğlu Alex ve eşiyle çektiği videoları Instagram hesabı üzerinden paylaşan Eylül Öztürk’e beğeni ve yorum yağıyor. Peki, Eylül Öztürk kimdir, kaç yaşında, eşi kim?

Vine'da 'Memeli Mestan' adıyla tanınmaya başlayan sosyal medya fenomeni Eylül Öztürk, 4 Haziran 1986 tarihinde Balıkesir'de dünyaya geldi. Ortaokul eğitimini yurt dışında tamamlayan Eylül Öztürk, Flemenkçe, İngilizce ve Fransızca öğrendi. Küçük yaşlardan bu yana oyunculuğa ilgi duymaya başlayan Eylül Öztürk, Belçika'nın yerel bir tiyatro grubu seçmelerine katıldı, 5 yıl boyunca bu grupla beraber çeşitli oyunlarda rol aldı. Lise yılları boyunca okulun müzik gruplarında solist olarak yer aldı. İstanbul Üniversitesi Yunan Dili Ve Edebiyatı'nı kazanan Eylül Öztürk, üniversite yıllarında müzik ve oyunculuk hayatına devam etti, bir çok grupla solist olarak çalıştı ve sahne aldı. Aynı zamanda yerel bir TV kanalında uzun bir dönem sunuculuk yaptı, dizi ve kliplerde yer aldı, radyo jingle'ları ve reklam müzikleri seslendirdi.

Bir dönem Beyazıt Öztürk’le çalışan Eylül Öztürk, profesyonel anlamda oyunculuğa Yetersiz Bakiye’ ile başladı. Bu oyundaki karakteriyle ‘En İyi Kadın Tiyatrocu Ödülü’ne layık görüldü. ‘Deniz ve Güneş’ filminde Nurperi rolüne hayat verdi. Barış Kenan Özkan ile 16 Temmuz 2017 tarihinde dünya evine girdi. Çiftin Alex adından bir oğulları var. Oğluna Alex ismini vermesi nedeniyle çok eleştirilen Eylül Öztürk, eşinin koyu bir Fenerbahçe taraftarı olduğunu söylemişti.

Eylül Öztürk, Youtube hesabı üzerinden parodi şarkılar, gündelik hayatını anlattığı vloglar, zaman zaman takipçilerinin sorduğu sorularını cevapladığı videolar hazırlıyor.

 

En lezzetli yemek tarifleri burada

False