Evlilik Hakkında Her Şey final bölümüne Cevher ve Erman'ın düğünü damga vurdu! İşte Evlilik Hakkında Her Şey 33. son bölümde yaşananlar

Güncelleme Tarihi:

Evlilik Hakkında Her Şey final bölümüne Cevher ve Ermanın düğünü damga vurdu İşte Evlilik Hakkında Her Şey 33. son bölümde yaşananlar
Oluşturulma Tarihi: Haziran 01, 2022 03:26

Evlilik Hakkında Her Şey 33. son bölümü ile ekranlara veda etti. Salı akşamları seyirci karşısına çıkan Evlilik Hakkında Her Şey'in 31 Mayıs tarihli son bölümünde Çolpan ve Erman'ın evlenmesi ekranlara damga vurdu. Düğün öncesi Cevher kadınlarının kendisini rehin alma durumunun içerisinde bulması dikkat çekerken, Sanem'in anne olması da final bölümünde konuşulan bir diğer konu oldu. İşte, Evlilik Hakkında Her Şey 33. final bölümünde yaşanan gelişmeler.

Haberin Devamı

Evlilik Hakkında Her Şey ekran macerasını tamamladı. Fox TV ekranlarında yayınlanan Evlilik Hakkında Her Şey dizisi 31 Mayıs tarihinde final yaparak sevenlerine veda etti. Nihayet normal bir gün geçirmeyi ümit ederlerken rehin alınan Cevher kadınları kendini yeni bir davanın içinde bulurken Çolpan'ın herkesi derinden etkileyecek son hamlesini yapması da dikkat çekti.

EVLİLİK HAKKINDA HER ŞEY FİNAL BÖLÜMÜNDE NE OLDU?

Tüm zorlukları geride bıraktığını düşünen Cevher kadınlarını düğün alışverişi için gittikleri gelinlikçide büyük bir sürpriz beklemektedir. Nihayet normal bir gün geçirmeyi ümit ederlerken rehin alınırlar ve kendilerini karışık bir davanın içinde bulurlar. Bu olayla birlikte Azra ve Efe ilişkilerini yeniden tanımlarken, Çolpan kaderini değiştirmek zorunda kalacağı bir yol ayrımına gelir. Bora, anne olmanın heyecanı içindeki Sanem’e küçük ama çok kıymetli bir hediye verir. Yalın ve Güneş, Çolpan’a evden taşınacaklarını söylemenin gerilimini yaşarken, Çolpan herkesi derinden etkileyecek son hamlesini yapar. Artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır.

Haberin Devamı

EVLİLİK HAKKINDA HER ŞEY NEDEN FİNAL YAPIYOR?

Evlilik Hakkında Her Şey dizisi dün gece final yaptı. Dizinin reytinglerdeki düşüş nedeniyle final yaptığı iddiası gündemde yer alıyordu.

Haberle ilgili daha fazlası:

BAKMADAN GEÇME!