GeriTelevizyon Esra Erol'da Avukatı Hülya Kuran kimdir, kiminle evli? Hülya Kuran'ın eşi ve çocukları
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Esra Erol'da Avukatı Hülya Kuran kimdir, kiminle evli? Hülya Kuran'ın eşi ve çocukları

Esra Erol'da Avukatı Hülya Kuran kimdir, kiminle evli? Hülya Kuran'ın eşi ve çocukları
Abone Olgoogle-news

Esra Erol'da programının avukatı Hülya Kuran'ın hayatı izleyenler tarafından merak ediliyor. Olaylar karşısında yaptığı yorumlarla dikkat çeken Avukat Hülya Kuran, kendisi gibi hukukçu olan Selami Kuran ile evli ve iki çocuğu bulunuyor. Özel bir avukatlık firmasında çalışan Kuran, aslen Çanakkaleli. Peki, Esra Erol'da Avukatı Hülya Kuran kimdir? İşte, Hülya Kuran'ın hayatı ve evliliğiyle ilgili merak edilenler.

Esra Erol'da programının avukatı olarak tanınan Hülya Kuran ekranların dikkat çeken isimlerinden. Olaylar karşısına gösterdiği tavırlarla adından söz ettiren Avukat Kuran, hukuki açıdan meydana gelen olayları değerlendirerek, izleyicilere tavsiyelerde bulunuyor. Ahmet Kuran adında bir oğlu ile Zeynep Kuran adında bir kızı olan Hülya Kuran sosyal medyayı da oldukça aktif kullanıyor.

AVUKAT HÜLYA KURAN KİMDİR?

Avukat Hülya Kuran 1972 yılında Çanakkale'de doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini memleketi Çanakkale'de tamamladı. Marmara Üniversitesi'nden 1996 yılından mezun olan Hülya Kuran aslen Çanakkaleli. Üniversiteden mezun olduğu yıl nikah masasına oturan Hülya Kuran kendisi gibi hukukçu olan Selami Kuran ile evli. Eşi Selami Kuran bir hukuk profesörü. Evli olan Hülya Kuran'ın biri kız biri erkek 2 çocuğu var. Hülya Kuran özel bir avukatlık firmasında çalışıyor.

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle