Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmazın yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, bu hafta 153. bölümü ile ekranlara geldi. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın salı akşamı yayınlanan bölümüne Meryem'in öldüğü haberinin geldiği sahne damga vurdu. İzleyicileri heyecanlandıran bölümün ardından Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın yeni bölüm fragmanı şimdiden merak edilmeye başlandı. Peki, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Haberin Devamı

ATV ekranlarında yayınlanan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, 24 Aralık akşamı sürprizlerle dolu bir bölümle seyirci karşısına çıktı. Son bölümde Meryem'in döneceği haberi Çakırbeyli hanesinde büyük heyecan yarattı. Ancak Meryem'in son sahnede öldüğü anlaşıldı. İzleyenler merak uyandıran bölümün ardından Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın yeni bölümünde neler yaşanacağını araştırmaya başladı. İşte, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın 154. bölüm fragmanı ile ilgili detaylar.

Dizinin yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Fragman yayınlandığı zaman haberlerimizde yer vereceğiz.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ'IN SON BÖLÜMÜNDE NELER OLDU?

Tufan, Cengiz ile yaptığı anlaşmanın sonucunda, Hızır'ın tuzağa çekilmesini sağlamış ve ilk kurşunu atarak savaşı başlatmıştır. İki düşman arasında yapılan pazarlığın, canına karşılık mermilerin yeri olduğunu anlayan Hızır, Tufan ile Cengiz'i birlikte bitirebilmek için bir plan hazırlar. Bu planda en etkili rol oynayacak kişi ise ailesini hiçe sayarak düşmanın tarafında saf tutan Melike Meftun olacaktır. Başlattığı savaşta daha fazla kayıp vermemek için kendine yandaş arayan Tufan, sokaklardaki adamlarından da birlik olmalarını ister. İlyas ve dostları düşmanlarının etrafında toplanmaya başlayacak bu adamlara, Çakırbeylilerin yanında olmak yerine karşısında durmanın nasıl sonuçlanacağını göstermekte gecikmez. Diğer taraftan Hızır da büyük lokma olarak gördüğü Cengiz'in peşinde olacaktır. Cengiz'i yok etmenin başına neler açacağını bilen Hızır, ardında hiçbir iz bırakmayacağı bir plan hazırlar. Çakırbeyliler, Tufan'ı kimsesizleştirecek olan bu hamlelerle tozu dumana katacaklardır. Çakırbeyli hanesinde ise heyecanlı bir bekleyiş vardır. Meryem'in döneceği haberi gelmiş ve her şeyin eskisinden daha iyi olacağına dair umutlar tekrar yeşertmiştir. Tüm ev ahalisinin mutlulukla karşıladığı bu habere en çok sevinen ise elbette ki Hızır olacaktır.