Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezon fragmanı yayınlandı - EDHO 166. yeni bölüm ne zaman?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezon fragmanı yayınlandı - EDHO 166. yeni bölüm ne zaman

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezon tarihi yeni bölüm fragmanı ile beraber merak konusu oldu.. Hızır Çakırbeyli ve ailesinin hikayesinin anlatıldığı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 166. yeni bölüm fragmanında oyuncu Pelin Akil'in görülmesi heyecan yarattı. EDHO dizisinin yeni bölüm fragmanında Özlem'in vurulması ise dikkat çekti. Peki, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 166. yeni bölüm ne zaman? İşte, EDHO yeni sezon fragmanı ve yayın tarihi ile ilgili ayrıntılı bilgiler.

Haberin Devamı

ATV ekranlarında yayınlanan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezon fragmanı izleyiciyle buluştu. Geçtiğimiz sezon koronavirüs nedeniyle erken sezon finali yapan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın tanıtım fragmanında Hızır Çakırbeyli'nin çatışmaya girmesi merak dolu anlara sahne oldu. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın yeni sezon yayın tarihi ise henüz açıklanmadı. İşte, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 166. yeni bölün fragmanından ilk görüntüler.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ YENİ SEZON FRAGMANI YAYINLANDI

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yeni sezon tanıtım fragmanı yayınlandı. İşte, EDHO 166. yeni bölüm fragmanından ilk görüntüler;

EDHO NE ZAMAN BAŞLIYOR?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın resmi Instagram hesabı üzerinden oyuncuların videoları yayımlandı. Dizinin oyuncuları yeni bölümlerin yakında başlayacağını duyurdular, ancak net bir tarih vermediler.

Haberin Devamı

Dizinin başrol oyuncularından Oktay Kaynarca geçtiğimiz günlerde Instagram hesabından yaptığı paylaşıma, ‘Az kaldı…’ notunu düştü.
Dizinin yakın zamanlar ekranlara dönmesi bekleniyor.

SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Hızır, dostlarının ihanetiyle masadan gönderilirken, Feyyaz, en başından beri ince ince işlediği hain planlarının neticesine ulaşmıştır. Sırada, masanın hakimiyetini tamamen ele almak için önce Hızır ve Alparslan'ı öldürmek ardından da tüm masa üyelerini bitirmek vardır.

Yapılan plan doğrultusunda Kasaplar, Çakırbeyliler için düzenlenen suikastın başarılı geçtiği haberini verecek, bu haberi bekleyen Feyyaz ise kalıcı bir barış yapmak bahanesiyle bir araya topladığı masa üyelerinin işini bitirecektir. Nitekim işler bu kez planladığı gibi gitmez.

Dostu tarafından ihanete uğradığını düşünen İlyas'ın Behzat'a karşı tavrı sert ve nettir. Artık hiçbir dostu kalmadığını düşünüp üzülürken; Ömür'ün de yaşanacakları önceden bildiğini öğrendiğinde, kimseye güvenmemesi gerektiğini bir kere daha anlayacaktır.

Nihayetinde Façalı ve Çakırbeyli aileleri arasında bir taraf seçmek zorunda kalacak tek kişi yalnızca Ömür olmayacaktır.

Tipi ve Haşmet'in, kardeşim dediği Hızır'a ihanet etmelerine razı gelemeyecek olan Emine de restini çekip evinden ayrılır.

Haberin Devamı

Hem kardeşinin hem de eşinin sırtını döndüğü Haşmet'in Behzat'ı da kaybetmesi an meselesidir. Bu ayrılıklara en çok üzülecek olan kişi ise tek amacı sevdiklerini bir arada tutmak olan Hızır olacaktır.